Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
#85427
No faktycznie jest opisane, nie wiem gdzie ja to czytałem że trzeba rzeźbić ostro.
Cały czas byłem o tym przekonany, ale teraz jak wiem że poduszki nie muszę kupować to zaczynam się rozglądać za kierą. :D

A zapytam przy okazji zapytam.
mam gofra z 2004r i widzę że są kierownice z dwoma różnymi guzikami zależnie od przedziału rocznikowego.
Jeśli bym kupił taką kiere bez tej gwiazdki to miał bym mniej dokupowania dodatkowych podzespołów?

Które były guziki lepsze? te nowsze czy te starsze.
#85553
Koledzy czy któryś z tej listy modułów pod kierownicę obsługuje wszystkie rodzaje liczników?
http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?p=78635#p78635" onclick="window.open(this.href);return false;

bo chcę założyć kierownice z multifunkcją
Moduł mam najprostszy czyli po prostu 1K0 953 549 i zwykły licznik bez mfa

I chciałem aby po zmianie kiery i tego modułu pod kierownicą działało wszystko jak potrzeba a jak bym miał za dużo drobnych to bym sobie założył FIS-a lub jakiś MFa+ z termometrem.
Bo ten co mam licznik mógł by być bo mi na Fis nie zależny ale niema termometra i to mnie w :evil:

Widziałem że liczniki MFA+ są tańsze niż FIS i myślałem że może założył bym mfa+ ale z termometrem.
Jaki numer licznika MFA+ ma termometr?
chyba że ktoś ma taki zbędny w dobrej cence? ...
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  03 gru 2012, 12:38
 kujawsko-pomorskie
#88138
Dzisiaj podszedłem do tematu adaptacji poduszki od kierownicy 4-ro ramiennej do 3 ramiennej. Wszystko poszło szybko i bezproblemowo. Wszystko do siebie pasuje bez żadnych przeróbek. Operacja trwała ok 20 minut razem z wymianą kierownicy :D :D :D
http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=8&t=55&start=90" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  11 lip 2013, 22:16
 kujawsko-pomorskie
#101862
piotrekp pisze:Hej, a w jaki sposób rozdzielacie starą zaślepkę od poduszki ? wycinacie te gumowe ząbki klinujące z zaślepki, czy jest jakiś mniej inwazyjny sposób ?
Nic na siłę. Jak to zrobić napisałem Ci na PW
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 11