Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Hiob -  16 cze 2018, 14:04
 dolnośląskie
#265773
Cześć

Kompletuję swojego Golf'a 5 i zauważyłem że w schowku w kanale brakuje oryginalnego otwieracza VW, który dzieli też schowek jako miejsce na butelkę / kubek.

Zna ktoś oryginalny kod tego elementu lub ewentualnie jest w stanie podlinkować sklep gdzie mogę go dostać? Na allegro znalazłem jeden i to chyba z Golf'a 6, bo jest czarny...Do Golf'a 5 powinien być raczej szary / grafitowy.

Będę wdzięczny za info.
Pozdrawiam
By Hiob -  16 cze 2018, 20:19
 dolnośląskie
#265780
Ok, dzięki. A pytanko - w oryginale, do Golf'a 5, ten otwieracz ma czarny plastik czy ciemny czary / grafitowy? Bo wszędzie są praktycznie czarne, ale widziałem droższe, szare / grafitowe, na zagranicznych sklepach.
By Hiob -  17 cze 2018, 11:54
 dolnośląskie
#265803
talesbite pisze:
17 cze 2018, 6:36
@Hiob, jak dostaniesz to daj znać czy faktycznie jest nowy. W ogłoszeniu jest ze nowy.
Dam znać jak przyjdzie :) Myślę że środa, czwartek będzie u mnie.
wojtek-e30 pisze:
17 cze 2018, 11:11
To co kupiłeś to podróbka z Chin za 3$,
tutaj masz ori
http://www.getem.pl/sklep/towar.1537.or ... 8230a.html
Nie ukrywajmy, nie ma ŻADNEJ pewności, że uda się znaleźć oryginał-oryginał, bo chyba jedynie w ASO można pytać o oryginał. Wyższa cena wcale nie gwarantuje oryginalności, wiedząc to, nie będę przepłacał za to samo, co mogę dostać za 40 zł. Gdybym faktycznie miał parcie na oryginał za 120 zł, zgłosiłbym się do ASO, ale...nie ma sensu, więc po co przepłacać.

Chciałem dorwać oryginalny kolor, żeby otwieracz nie wyglądał jak wyjęty z zupełnie innego auta. Ale sprawdziłem i wnęka schowka jest czarna, więc wziąłem. Powinno być ok, ale napiszę jak będzie już u mnie." :hi:
By wojtek-e30 -  19 cze 2018, 19:06
 warmińsko-mazurskie
#265889
Takie prawo rynku niestety :(

Dodano po 1 dniu 2 godzinach 23 minutach 31 sekundach:
Jakby ktoś się zastanawiał nad otwieraczem to mogę polecić ten z aukcji. Wygląda w 100% na oryginał
Obrazek

Obrazek