Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Cimek -  13 lis 2019, 13:20
 opolskie
#278430
@jarek60 Ale to nie jest ta łatana? Jeszcze słupki do oklejania i akcenty plastikowe na czarno, i będzie kozak :tooth:
Awatar użytkownika
By jarek60 -  13 lis 2019, 15:01
 zachodniopomorskie
#278431
Materiał pozostał ale postanowiłem nie oklejać słupków -po prostu to w tej chwili zajeb... wygląda. Słupki mam w bardzo dobrym stanie niczym z fabryki. Okleić słupki to już zabawa. Zauważyłem też że do słupków użyli tkaniny bez gąbki innej.. Może jak mi się znudzą to zmienię. Zdjęcia nie oddają tego efektu jaki jest widoczny w rzeczywistości. Te białe elementy na czarnej podsufitce (ojciec prać) dodają efektu. Sprawa do przemyślenia. POLECAM INNYM.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  14 lis 2019, 14:08
 pomorskie
#278442
Zdjęcia nie oddają tego efektu jaki jest widoczny w rzeczywistości.
Jestem tego samego zdania, po uj robić i pokazywać zdjęcia, toć zdjęcie sztuczne i nie odda tego piękna w rzeczywistości ale jestem sobie w stanie wyobrazić jak za.jebiscie ten sufit wygląda :cool:

Cimek pisze:
13 lis 2019, 13:20
@jarek60 Ale to nie jest ta łatana? Jeszcze słupki do oklejania i akcenty plastikowe na czarno, i będzie kozak :tooth:
wygląda jak w Multipli :P


a tak całkiem poważnie - to jeszcze tak ujowego zestawu w życiu nie widziałem, toć to pasuje jak świni siodło, gorzej - siodło lepiej pasuje niż ten sufit do reszty
Awatar użytkownika
By jarek60 -  14 lis 2019, 15:32
 zachodniopomorskie
#278443
Podobać to ma się mi innym nie musi.
Po co tu pianę bić ?
Specjalnie słupków nie robiłem i ten efekt mi się podoba.
Proponuję zamknąć temat . Ważne że da się to bez problemu zrobić bez fachowców co se życzyli 700 za oklejenie wyjętej i wyczyszczonej podsufitki -pazerne cwaniaczki.
Proponuję zamknąć temat . :hi:
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  14 lis 2019, 15:40
 pomorskie
#278444
Wszystko się da, nawet na czerwono albo różowo jeśli ktoś chce, tylko wówczas się jest samotnym "murzynem" wśród reszty społeczności. Można kokpit w golfie 5 wymontować, zamontować od Ferrari i napisać że się podoba. Dla mnie to kupa ale to moje zapewne subiektywne wg ciebie zdanie, choć rozsądek mi podpowiada, że więcej w tym obiektywizmu niż subiektywizmu :tooth:

Temat co prawda skończony ale nie ma potrzeby jego zamykania, może znajdzie się jakiś kolejny ułan na białym koniu, który zechce zaczerpnąć weny twórczej :hmmm: