Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By pat_postman -  09 lut 2020, 22:28
 mazowieckie
#279985
Koledzy potrzebuje pomocy,
Przymierzam się do do wymiany foteli na w pełni elektryczne z grzaniem, części zakupione, panel, wiązki są w trakcie produkcji, natomiast brakuje mi poduszek do foteli. Po kolei: kupiłem piękne fotele w świetnym stanie, grzane, elektryczne. Przy zakupie dowiedziałem się że w fotelach zostały zdemontowane poduszki ponieważ fotele pochodzą z Niemiec z aut potestowych, a polityka jest taka że w takiej sytuacji są odcinane pasy i demontowane poduszki. Chciałbym się dowiedzieć czy jest tylko jeden typ poduszek do foteli z G5 czy więcej ? Chciałbym uniknąć błędu.Jakie poduszki powinienem kupić ? Będę wdzięczny za pomoc
Obrazek
Awatar użytkownika
By pat_postman -  09 lut 2020, 22:46
 mazowieckie
#279987
Dzięki ! Nie chce pruć poprzednich foteli - są w ładnym stanie i je sprzedam :) Ok, rozumiem że kupić po prostu poduchy do G5. Ciekawostka jest taka, że w tych elektrykach da się włożyć i wyjąć poduszki raczej bez większego problemu, natomiast w zwykłych materiałowych w wersji bez niczego trzeba byłoby je pruć i szyć..
Awatar użytkownika
By pat_postman -  15 lut 2020, 23:01
 mazowieckie
#280055
Ok, Udało mi się kupić komplet poduszek za 80 zł - 1K0880241 i 1K0880242. Zainstalowałem je do nowych foteli, okazało się że w tym modelu dostęp do poduszek był dość prosty, nie trzeba było nic ściągać. Wzdłuż połowy fotela były takie jakby listwy zip (postarałem się uchwycić na zdjęciu). Finał jest taki że stare fotele pozostały kompletne i gotowe do sprzedaży. Dzięki za pomoc.
Obrazek