Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Hiob -  28 lip 2020, 21:40
 dolnośląskie
#282786
Witam

Kupiłem fotele i kanapę z Golfa 6 HB - na forum wyczytałem, że nie ma problemu z kompatybilnością, wiązki podobno są te same (mam Golfa 5 z 2007 roku, a od 2 połowy 2006 jest ok), ale martwi mnie jedna rzecz...

Czy po odpięciu wtyczek pod siedzeniem, będę potrzebował wykasować jakieś błędy poduch? W necie wyczytałem, że po odpięciu aku i wtyczek poduszek spod siedzeń, trzeba wykasować błędy VCDS, inaczej kontrolka od poduch będzie się palić.

Tapicerka póki co jest w praniu, a na kabel będę czekał jakiś miesiąc :D Będę wdzięczny za info, bo nie wiem czy robić swap czy czekać na kabel.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By morales -  28 lip 2020, 21:59
 pomorskie
#282787
Hiob pisze:Witam

Kupiłem fotele i kanapę z Golfa 6 HB - na forum wyczytałem, że nie ma problemu z kompatybilnością, wiązki podobno są te same (mam Golfa 5 z 2007 roku, a od 2 połowy 2006 jest ok), ale martwi mnie jedna rzecz...

Czy po odpięciu wtyczek pod siedzeniem, będę potrzebował wykasować jakieś błędy poduch? W necie wyczytałem, że po odpięciu aku i wtyczek poduszek spod siedzeń, trzeba wykasować błędy VCDS, inaczej kontrolka od poduch będzie się palić.

Tapicerka póki co jest w praniu, a na kabel będę czekał jakiś miesiąc :D Będę wdzięczny za info, bo nie wiem czy robić swap czy czekać na kabel.
Pozdrawiam
Jak nie włączysz zapłonu przy montażu foteli to nie powinno się nic zapalić.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

By Hiob -  28 lip 2020, 23:17
 dolnośląskie
#282793
Aku z pewnością będę odpinał, w końcu będzie gmerane przy poduszkach, ale podobno nawet po odpięciu aku i wpięciu poduszek z Golf'a 6 pali się kontrolka poduch na desce.

W takim razie to ściema, dzięki za info :)