Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Hiob -  05 sie 2020, 22:45
 dolnośląskie
#282891
Cześć

Mam szybkie pytanie - czy tylne szyby boczne powinny otwierać się do końca czy zatrzymywać mniej więcej w takiej pozycji i to jest ich maksymalne otwarcie? *FOTA Z NETA

Obrazek

Pytam, bo dziś zmieniłem fotele, odpiąłem więc aku żeby na spokojnie gmerać z wtyczkami poduszek, po ponownym podpięciu, zrobiłem adaptację / kalibrację szyb, ale cholera tylne zatrzymują się mniej więcej w takiej pozycji jak fotce powyżej i teraz jestem zielony, bo chyba nigdy nie otwierałem tylnych szyb do końca i nie wiem czy powinny się schować całkowicie, czy zawaliłem adaptację / kalibrację tylnych szyb, a robiłem ją 3 razy i dalej to samo :laugh:

I żeby było jasne, adaptację / kalibrację robiłem dokładnie w ten sam sposó:
klepa pisze:
10 lis 2014, 9:47
Zrób adaptacje szyb

- opuszczamy jednocześnie obie szyby do końca cały czas naciskając klawisze, a po ich zupełnym opuszczeniu nie zwalniając przycisków cały czas przez około trzy sekundy je trzymamy do usłyszenia charakterystycznego "klik" ze sterownika
- następnie puszczamy klawisze i zaraz ponownie oba naraz klikamy na kilka sekund 3-5 jak do opuszczania szyb znowu do usłyszenia charakterystycznego "klik"
- następnie obie szyby razem podnosimy do góry cały czas trzymając przyciski, aż do ich zamknięcia, nie zwalniając przycisków cały czas trzymamy około 3-5 sek. aż do momentu usłyszenia "klik" ze sterownika
- puszczamy przyciski i zaraz ponownie oba klikamy i trzymamy jak do zamykania przez około 3 sekundy do usłyszenia "klik" ze strony sterownika - adaptacja zakończona
Z góry dzięki za info...
:thank_you: