Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Kuba_D -  28 sie 2020, 9:24
 warmińsko-mazurskie
#283167
Witam. Jestem szcezśliwym posiadaczem Golfa V - 1.9 TDI (BKC). Mam problem z wilgocią na szybach od środka (zaznaczam że chodzi tylko o tylne szyby). Z przodu nie ma tego problemu. Jak widac na zdjęciach wilgoć się zbiera w dolym rogu drzwi.
Obrazek
Obrazek

Pojawia sie ona po myciu samochodu czy deszczowych dniach. Odziwo reszta szyby jest sucha. Dodam że jak opuszczam szybe a póżniej podnosze widać wilgoć na całej szybie o sroda i zewnatrz jakby była woda w drzwiach. Stąd myslę ze to tam się zbiera jak na zdjęciah. Tylko czemu akurat tam. Czy ktoś ma jakieś pomysły ?? Z góry dziekuję.
Awatar użytkownika
By GrzeSek -  01 wrz 2020, 6:54
 zachodniopomorskie
#283215
tomoang123 pisze:Witaj masz wytarte lekko prowadnice szyb z tej strony od słupka one sa zrobione filc plus uszczelka najlepiej kupic nowe ale prawdopodobnie tylko w ASO
A ja myślałem, że ten typ tak ma bo mam tak samo. Drogo wychodzi?

Wysłane z mojego MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By Kuba_D -  02 wrz 2020, 19:38
 warmińsko-mazurskie
#283230
Witam ponownie. Racja że jedne golfy tak mają inne nie. Może ten typ tak ma...ok...tylko dlaczego nie wszystkie golfy na to cierpią...tomoang 123 możesz dokładnie napisać gdzie twój znajomy oklejal te słupki ?? I czym...klejem do szyb..?? Masa uszczelniająca..??
Awatar użytkownika
By tomoang123 -  02 wrz 2020, 19:47
 spoza Polski
#283231
Witam Nie oklejal klejem tylko folią bo były czarny mat a chciał miec gllos folia do obklejania aut.

Dodano po 11 minutach 30 sekundach:
Najlepiej jak masz 10 min wolnego czasu to spusc szybę wyjmin ta uszczelkę od strony tego slupka tam będą dwie śrubki torx t 25" hyba" i wyjmij czarny słupek Najlepiej to przed demontażem zlej dobrze woda i jak zobaczysz wodę pod tym słupkiem to masz odpowiedź pozdrawiam :thank_you: