Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By stepniak.p -  20 wrz 2010, 19:11
 -------
#30262
Jak w temacie....
ma ktoś jakiś skan albo coś w tym rodzaju ?

wiem że jest jedna śrubka na dole i dwie pod tym plastikiem (tam gdzie jest knefel od otwierania drzwi)...cczy jeszcze gdzieś ? bo trzyma jak na gwoździach :D
By kuba94 -  20 wrz 2010, 20:38
 pomorskie
#30264
Na dole odkręcasz śrubę demontujesz uchwyt od klamki tam też pod spodem śruba .reszta jest na kolkach tapicerskich .Jak masz śruby odkręcone to szarpiesz do przodu i lekko pozniej do gory następnie odpinasz klameczke od otwierania drzwi linke jest na haczyku.Prosta spraw
By stefdeath -  30 sty 2011, 14:59
 -------
#37035
Odgrzeję trochę temat. Mam pytanie czy da się rozebrać boczek drzwi tak żeby wymienić tylko ten element tapicerowany boczka? Czy to jest część integralna z boczkiem czy można ją zamówić samą w ASO i podmienić w swoim boczku?
By stefdeath -  30 sty 2011, 16:25
 -------
#37043
To lipa bo u mnie ten materiał w drzwiach kierowcy jest już trochę wyślizgany i wygląda sporo gorzej niż np tapicera na tyle gdzie nikt nigdy nie jeździ :) a nie chce mi się bulić 500zł albo lepiej za nowy boczek w aso;/ myślicie, że profesjonalne pranie przywróciłoby "nowy" wygląd?
By stefdeath -  30 sty 2011, 16:43
 -------
#37046
snap pisze:na allegro sa po 100-150 zl max
są tylko używane i na zdjęciach nie widać dokładnie stanu-a zazwyczaj nawet na marnych fotkach widać, że są wytyrane. Za tą cenę mam profesjonalne pranie całego środka karcherem i impregnacją w firmie detailingowej- koszt od ok. 300zł tylko nie znam nikogo kto to robił i nie wiem czy efekt naprawdę tak dobry jak reklamują na stronach...
By gigi6660 -  03 lut 2011, 0:25
 -------
#37304
Miejsce tapicerowane boczka jest na stałe przyczepione na takie plastikowe, zgrzane kołki. Żaden problem poucinać te kołki, wyciągnąć tapicerkę i przełożyć ją z innego boczka, a następnie cały tył okleić ( nie wiem jak to się dokładnie nazywa ) takim klejem który się nakłada z pistoletu na ciepło.

Myślę że nie jest to duży problem. Ja tak mam zrobioną u siebie tapicerkę po zamianie na nie seryjną i nic się nie dzieje.
__

Skoro masz wytartą i wyślizganą tapicerke u siebie na drzwiach to wątpię by pranie nadało jej wyglądu "włochatej"