Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By kobel70 -  21 wrz 2010, 19:20
 -------
#30293
Witam.
Przymierzam się do wygłuszenia mojego autka - może ktoś ma doświadczenie w tym temacie ?
Może ktoś podpowiedzieć jak zdemontować deskę - chciałbym wygłuszyć ściane grodziową od wewnątrz oraz podłogę bo chyba tędy przedostaje się najwięcej hałasu ? Jakich użyć materiałów ? Czy taka mata bedzie ok ?

http://allegro.pl/apama-mata-wygluszaja ... 25889.html" onclick="window.open(this.href);return false;

za wszelkie porady bede wdzieczny

pzdr
Awatar użytkownika
By Tyson -  21 wrz 2010, 22:33
 mazowieckie
#30304
jeżeli bierzesz się za wygłuszanie to popracuj nad dachem, bo moim zdaniem, gdy pada deszcz jest nieco głośno.
By rosk -  24 sty 2011, 22:02
 -------
#36573
co do wyciszenia to od środka chyba nic nie wcisniesz,rozebrałwm prawie cały przód,(nie ma mniejsca :D )ja u siebie wyciszyłem od strony silnika tzn.sciana grodziowa po plastikowym podszybiem.Jest napewno ciszej przy przyspieszaniu :D ,do tego użyłem mat http://allegro.pl/apama-mata-wygluszaja ... 76.html.Na" onclick="window.open(this.href);return false; wiosnę będe próbował coś wcisąć w tunel nad tłumnikiem.Martwi mnie jeszcze szum wiatru i nie wiem co z tym zrobić.
Awatar użytkownika
By Forest -  25 sty 2011, 20:33
 wielkopolskie
#36666
Dziwne bo u mnie zbytnio nie szumi, co innego silnik, który dość mocno słychać podczas przyspieszania, ale szum wiatru i opon zbytnio nie dociera do moich uszu ;)
By rosk -  18 lut 2011, 20:09
 -------
#38405
stefan-16 pisze:Mam ten sam problem, w weekend zobaczę co się da zrobić z tym szumem wiatru :?
czy udało się coś zrobić z tym szumem wiatru
By poek -  18 lut 2011, 20:15
 śląskie
#38406
stefan-16 pisze:Mam ten sam problem, w weekend zobaczę co się da zrobić z tym szumem wiatru :?
Zastanawiam się czy mówisz o takim szumie który występuje u mnie.
U mnie występuje teaki szum, jakby szyba byla lekko niedomknięta. Oczywiście pozamykane jest wszystko jak trzeba, a odgłos jest. Czasem jest to nawet lekkie pogwizdywanie :/