Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By TotenKopf -  24 sty 2011, 22:52
 -------
#36584
Tysonq pisze:... dopiero teraz zauważyłem jakie zajebiste przyśpieszenie ma mój TDI.
Przez cała drogę (120km) do domu wyprzedzanie sprawiało mi taką przyjemność, że banan z mordy do tej pory mi nie schodzi :D
I tak trzymaj :!: :twisted:
By KriSSo -  25 sty 2011, 1:10
 zachodniopomorskie
#36599
Kurdę, coś mi z tyłu zaczęło stukać i za cholerę nie wiem co. Sprawdziłem wszystko w bagażniku, koło, lewarki itd... wszystko okej. Zawieszenie perfekt. Jaka u Ciebie była ostateczna przyczyna?
Awatar użytkownika
By Tyson -  25 sty 2011, 15:39
 mazowieckie
#36636
KriSSo pisze:Kurdę, coś mi z tyłu zaczęło stukać i za cholerę nie wiem co. Sprawdziłem wszystko w bagażniku, koło, lewarki itd... wszystko okej. Zawieszenie perfekt. Jaka u Ciebie była ostateczna przyczyna?
miejscowy brak kleju w belce wzmocnienia dachu (góra bagażnika, tam gdzie są mocowane zawiasy klapy).
coś jeszcze postukuje, ale jak kładę tylne prawe oparcie to przestaje. Muszę sprawdzić czy partacze z ASO wszystko dobrze poskładali.
By bruno360 -  25 sty 2011, 15:45
 -------
#36638
Dołączam do klubu stukaczy :wink: Stuka i u mnie ,miałem pooglądać z kanału co to może pukać ale jakoś nie mogę się zebrać.
Wydaje mi się że to tłumik gdzieś obciera o nadwozie lub gniazdo amortyzatora prawe koło tył,ale to tylko gdybanie .
Jak znajdę przyczynę to napisze w tym dziale.