Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By FISHBONE89 -  19 maja 2011, 16:49
 -------
#44510
dziii pisze:Witam piszę tutaj bo nie chcę zakładać nowego tematu mianowicie:

Wymieniłem w podsufitówce z zarówek na diody i przestały mi świecić te czerwone diody skierowane w dół na gałkę zmiany biegów.

Pytanie teraz czy to ma związek z tym że nie ma założonych "can busów" ? i dlatego przestały świecić idzie to jakoś rozwiązać ?
Chciałem się zapytać czy rozwiązał Pan ten problem z nieświecącymi diodami po zamontowaniu żarówek LED? Pytam się, ponieważ chcę zamówić to oświetlenie z diodami, ale posiadam zamontowane żarówki LED i nie chcę ich zmieniać.
By Pidzers -  19 maja 2011, 17:01
 dolnośląskie
#44511
Dablju, gigi6660, Mandi - mają ledy i mają te czerwone diody i wszystko hula... Tak jak pisałem pewnie światełko w popielniczce siadło i czerwone diody się nie palą ;d
By FISHBONE89 -  29 maja 2011, 10:04
 -------
#45092
Pidzers pisze:Dablju, gigi6660, Mandi - mają ledy i mają te czerwone diody i wszystko hula... Tak jak pisałem pewnie światełko w popielniczce siadło i czerwone diody się nie palą ;d
Teraz potwierdzam i ja, przy żarówkach LED'owych te czerwone diody świecą jak natura chciała :)
A może ktoś ma sposób co zrobić aby te LED'owe żarówki się nie żarzyły mimo, że są wyłączone? Wiem, że pomaga zamontowanie jednej zwykłej żarówki ale to mnie nie satysfakcjonuje.

P.S. Ktoś chce kupić lampkę oświetlenia kabiny do Golfa 5? :D
http://allegro.pl/vw-golf-v-5-plus-lamp ... 11496.html