Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By kuba94 -  03 lut 2011, 17:16
 pomorskie
#37338
Polka jest na wcisk ale ciezko sie wyciaga .Pewnie chcesz schowek na okolary wlozyc .To polecam wymontowac cala lampe to prosta robota i duzo ci ulatwi wciskanie pozniej schowak na okolary. Na poczatek wyciagni ta czesc gdzie sa dziurki ona jest tez na wcisk pozniej sruby pod nia a dalej juz sam dasz rade
By furbs -  03 lut 2011, 18:48
 -------
#37347
Tak szczerze mówiąc to ja nie posiadam takich okularów, które by się w tym schowku na nie, mieściły. Chyba tylko zwykłe korekcyjne bryle tam się zmieszczą. Mam jakieś Arctic'a - zwykłe sportowe okulary i trzymam je w schowku nad nogami pasażera.
By kuba94 -  03 lut 2011, 20:56
 pomorskie
#37355
mialem na mysli polke otwierana tam mieszcza sie bez problemu okolary w kazdym badz razie raibanki wchodza chyba ze ktos uzywa takich jak malysz do kokow to moze byc problem
Awatar użytkownika
By Tyson -  04 lut 2011, 10:23
 mazowieckie
#37387
swego czasu jeździłem golfem VI i tam na tym panelu były taki fajne burdelowate diody, które świeciły centralnie w dół na gałę biegów i były jeszcze wszystkie włączniki/przełączniki podświetlane. Fajny temat.
By furbs -  04 lut 2011, 10:30
 -------
#37388
Tysonq pisze:swego czasu jeździłem golfem VI i tam na tym panelu były taki fajne burdelowate diody, które świeciły centralnie w dół na gałę biegów i były jeszcze wszystkie włączniki/przełączniki podświetlane. Fajny temat.
Ja mam w swoim taki wynalazek. To się chyba jakoś 'ambiente light' nazywa. Dwie diody, których światło skierowane jest w dół i oświetlają okolice drążka zmiany biegów taką czerwoną poświatą...
By dziii -  13 maja 2011, 22:46
 wielkopolskie
#44265
Witam piszę tutaj bo nie chcę zakładać nowego tematu mianowicie:

Wymieniłem w podsufitówce z zarówek na diody i przestały mi świecić te czerwone diody skierowane w dół na gałkę zmiany biegów.

Pytanie teraz czy to ma związek z tym że nie ma założonych "can busów" ? i dlatego przestały świecić idzie to jakoś rozwiązać ?