Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Krzycho -  17 maja 2013, 12:04
 małopolskie
#98382
hehehe i tak mu nie będą działać wszystkie przyciski nak powymienia to wszystko co napisałeś, jeszczebedie musiał dokupic moduł BT :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By glodek -  17 maja 2013, 12:20
 wielkopolskie
#98385
Krzycho pisze:hehehe i tak mu nie będą działać wszystkie przyciski nak powymienia to wszystko co napisałeś, jeszczebedie musiał dokupic moduł BT :mrgreen: :mrgreen:
no ok kolejne 500zł :) w porywach :mrgreen:
Awatar użytkownika
By Krzycho -  17 maja 2013, 12:23
 małopolskie
#98386
i później siedzisz sobie w aucie i tak patrzysz na to co jest przed oczyma i wychodzi na to ze utopiłeś kupę kasy :mrgreen:
By Michu48 -  17 maja 2013, 22:34
#98426
Glodek i właśnie tego się boję że wpakuje kupę kasy tylko po to by mieć "kilka przycisków" na kierze :D

Więc wole kupić bez multi i będzie i tak o niebo lepiej niż jest teraz ;)

BTW kupuję kiere, poduchę i jestem szczęśliwym posiadaczem czy muszę kupić coś jeszcze? ;)
Sorki że tak po kilka razy pytam, ale nie chce kasy wtopić :/
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  18 maja 2013, 10:19
 śląskie
#98440
ja bym poszukał innej kiery bo ta jest centralnie na srodku uderzona. widac na jej górze na wprost oczu.

za ok 250zl kupisz ładniejszą lub nawet z multi.
multi wcale nie będziesz musiał podłanczać tylko że wiadomo że nie będzie działac hehe ale oko będzie cieszć
By Michu48 -  19 maja 2013, 12:42
#98504
dexter23pl pisze:ja bym poszukał innej kiery bo ta jest centralnie na srodku uderzona. widac na jej górze na wprost oczu.

za ok 250zl kupisz ładniejszą lub nawet z multi.
multi wcale nie będziesz musiał podłanczać tylko że wiadomo że nie będzie działac hehe ale oko będzie cieszć
Podałem pierwszy lepszy link tylko dla pokazania o jaką kiere mi chodzi ;)
jurgeen pisze:jak założy gołą kierę multi, to po jakimś czasie na bank dołoży moduł + kablotekę :D
Macie rację, kupie od razu multi kiere bo jak teraz kupię zwykłą, a potem zachce mi się mieć multi to będę musiał tą sprzedać a nową z multi kupić a tak to ta będzie oko cieszyć i czekać na podpięcie :lol: a jak odłożę kase to kupię resztę gratów i podepnę :D

BTW pomoże mi ktoś dobrać poduchę do kiery? ;)
By Michu48 -  19 maja 2013, 22:50
#98551
Ok, tylko jeszcze jedno pytanie, czy ta kierownica będzie z Passata B7, Golfa Mk6 to nie robi różnicy żadnej bo one wszystkie są takie same tak? ;)

Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8