Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By kuba94 -  23 lut 2011, 15:17
 pomorskie
#38726
zdejujesz ta czesc lampy gdzie sa dziurki takie drobne ona na wcisk a potem juz tylko sruby zreszta juz to jest gdzies opisane krok po kroku to dasz rade
Awatar użytkownika
By morfeusz747 -  03 lip 2017, 18:27
 wielkopolskie
#254083
Co ty chcesz za tutorial. Podważasz te ala kratki nawiewu :tooth: odkręcasz śruby, odpinasz kostki i wyciągasz cały schowek, bo bawienie się w wyciąganie samego schowka na okulary nie mam sensu. 15min roboty bez żadnego tutorialu chłopie :pepsi:
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  03 lip 2017, 18:43
 śląskie
#254084
Co wy pitolicie.... jak zdejmie kratkę to odkręci tylko lampkę a obudowa jej i schowek zostaje.
Aby wymontować schowek półeczkę to ją się podważa i dopiero potem ukazują się dwa wkręty co trzymają cała obudowę lampki. A jak wymontować półeczkę lub schowek na okulary bez jego dewastacji nie znam.
Zapytaj @tajpej najlepiej.
Awatar użytkownika
By miodek89 -  03 lip 2017, 20:28
 mazowieckie
#254087
Dexter23pl pisze:Co wy pitolicie.... jak zdejmie kratkę to odkręci tylko lampkę a obudowa jej i schowek zostaje.
Aby wymontować schowek półeczkę to ją się podważa i dopiero potem ukazują się dwa wkręty co trzymają cała obudowę lampki. A jak wymontować półeczkę lub schowek na okulary bez jego dewastacji nie znam.
Zapytaj @tajpej najlepiej.
Dziękuje kolego za odpowiedź :) Już sobie poradziłem a przy okazji znalazłem info gdzie podważyć plastik, żeby nie urwać zaczepów :)

https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f= ... na+okulary

Dodano po 54 sekundach:
morfeusz747 pisze:Co ty chcesz za tutorial. Podważasz te ala kratki nawiewu :tooth: odkręcasz śruby, odpinasz kostki i wyciągasz cały schowek, bo bawienie się w wyciąganie samego schowka na okulary nie mam sensu. 15min roboty bez żadnego tutorialu chłopie :pepsi:
To co napisałeś to jest jak wymienić żarówkę w tej lampce. Pytałem o co innego, ale już sobie poradziłem..