Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By stefdeath -  27 sty 2012, 17:05
 -------
#60777
Może głupie pytanie ale chciałbym mieć pewność
Żeby rozkręcić tylny słupek nie muszę odpinać aku tak jak piszą w "sam naprawiamvw..." ? dopóki mam wyłączony zapłon i nie ruszam wtyczki airbaga to nic nie powinno się dziać nie?
By stepniak.p -  27 sty 2012, 17:15
 -------
#60779
stefdeath pisze:Może głupie pytanie ale chciałbym mieć pewność
Żeby rozkręcić tylny słupek nie muszę odpinać aku tak jak piszą w "sam naprawiamvw..." ? dopóki mam wyłączony zapłon i nie ruszam wtyczki airbaga to nic nie powinno się dziać nie?
tak ja nawet ostatnio się zdziwiłem jak wymieniałem moduł pod kierą....wyciągnąłem poduchę...wsadziłem, przekręciłem zapłon i nawet airbag się nie zaświecił :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
By krz_p -  27 sty 2012, 18:07
 wielkopolskie
#60787
stefdeath pisze:
krz_p pisze:
mwsoft pisze:Nigdy szczerze mówiąc nie widziałem gofra z batem na dachu - wydaje mi się że fabrycznie były tylko albo rekin mały (do navi/gsm) albo wcale. I antena FM zawsze w szybie tylnej.
Baty to chyba radosna twórczość polskich ASO i zakładów montujących radia.
mało widziałeś
od roku modelowego 2007 zamiast anteny w szybie był bacik
nie była to niczyja radosna twórczość, tylko fabryczne rozwiązanie
A nie od 2006r? Mój gofer to MY2006 i mam bata.
możliwe, nie pamiętam dokładnie
Awatar użytkownika
By Neosternik -  09 lip 2014, 1:13
 dolnośląskie
#137009
rondell pisze:Mam wykręcony bat i na szybko była wkręcona śrubka z oringiem i tak zostało. Nadal jestem dalej za tym, aby kupić w ASO atrapę anteny w kształcie rekinka za ok 50-60zł, a antenę przykleić do podsufitki od wewnątrz.
Czyli jest możliwość żeby w podsufitce schować antenkę fm, a w miejscu anteny do radyjka włożyć antenę od CB?
By Bartas -  26 lip 2015, 10:02
 kujawsko-pomorskie
#186420
Panowie wiercił ktos z was dziure w dachu by zamontować antene? Ma ktos wymiary do plusa gdzie ona powinna byc zamontowana? czy jest to jakos zaznaczone?
By Bartas -  29 lip 2015, 10:16
 kujawsko-pomorskie
#186790
Bartuś pisze:
Bartas pisze:Panowie wiercił ktos z was dziure w dachu by zamontować antene? Ma ktos wymiary do plusa gdzie ona powinna byc zamontowana? czy jest to jakos zaznaczone?
?? CO :sleepy: NIE RÓB TEGO!!! Jak to będzie wyglądało.
No jak jak? Jak zamontujesz rekina jak fabrycznie antene mam w szybie ?:p
Awatar użytkownika
By Bartuś -  29 lip 2015, 10:19
 małopolskie
#186791
Bartas pisze:
Bartuś pisze:
Bartas pisze:Panowie wiercił ktos z was dziure w dachu by zamontować antene? Ma ktos wymiary do plusa gdzie ona powinna byc zamontowana? czy jest to jakos zaznaczone?
?? CO :sleepy: NIE RÓB TEGO!!! Jak to będzie wyglądało.
No jak jak? Jak zamontujesz rekina jak fabrycznie antene mam w szybie ?:p
Jeżeli fabrycznie nie masz rekinka, to antena jest na dachu....
By Bartas -  29 lip 2015, 10:25
 kujawsko-pomorskie
#186796
Bartuś pisze:
Bartas pisze:
Bartuś pisze: ?? CO :sleepy: NIE RÓB TEGO!!! Jak to będzie wyglądało.
No jak jak? Jak zamontujesz rekina jak fabrycznie antene mam w szybie ?:p
Jeżeli fabrycznie nie masz rekinka, to antena jest na dachu....
Nie wszystkie miały anteny na dachu :/

Obrazek
Awatar użytkownika
By Krzycho -  24 wrz 2015, 22:03
 małopolskie
#193779
Wszystko podchodzi bez problemy tylko przednie słupki są za krótkie... ale na upartego da się z tym jeździć...
By adek -  28 mar 2016, 20:57
 łódzkie
#222035
Odkurzę temat i szybkie pytanko : czy podsufitka w MK5/MK6 w wersjach 3d i 5d jest taka sama ? Oczywiście będzie różnić się słupkami, ale chodzi mi o samą część poziomą.