Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By volf -  22 sie 2013, 20:57
 -------
#104319
Ja widziałem podobną sytuacje koło rafinerii lotosu w Gdańsku (przy wylocie na Elbląg), zapaliła się renówka aut w korku w pip i trochę a na środku tylko 2 busy i 3 panów starających się coś zrobić, gaśnice kończyły się bardzo szybko a ogień wyraźnie rósł w siłę. W sumie cała maska już się paliła, ogień był lekko na ponad metr i panowie raczej się zwijali. Ja też jako jeden z ostanich gaz w podłogę byle uciec. Co było dalej nie wiem...

Znieczulica ludzi jest straszna, nawet w prostych sprawach, ja osobiście w tak zaawansowanym stopniu nie zdobyłbym się na odwagę by podejść do tego samochodu, z resztą ludzie nawet nie podjeżdżali ruch się zatrzymał.

Mi kolega strażak powiedział, zapali się auto, bierz co najważniejsze i uciekaj bo i tak nie jesteś w stanie tego ugasić. Pomijam już fakt że niektórzy ludzie na dzień dobry otwierają maskę.... niby powinno się psikać od grila etc... tylko czy to coś da... pomijam już wielkość gaśnic.
By Skynet -  04 sty 2015, 22:26
 dolnośląskie
#158482
Dexter23pl pisze:Obrazek
Witam.

Posiadam Golfa V i w bagażniku nie mam takiej przegródki czy da rade jakoś ją dorobić może ktoś wie co trzeba kupić jakaś nazwa części lub link do jakiegoś tematu w kwestii zakupu i wykonania, bo to fajne miejsce na gaśnicę.

Pozdro.
By Kamel -  04 sty 2015, 23:13
 mazowieckie
#158502
Skynet pisze:Posiadam Golfa V i w bagażniku nie mam takiej przegródki czy da rade jakoś ją dorobić może ktoś wie co trzeba kupić jakaś nazwa części lub link do jakiegoś tematu w kwestii zakupu i wykonania, bo to fajne miejsce na gaśnicę.
Przegródka ma nr 1K6 867 461 - koszt nówki w ASO ok. 50zł, na Allegro też jest tego troszkę.
Niech się tylko wypowie posiadacz Golfa, czy ona jest tam tylko wsuwana - tak jak w Jettcie, czy może jakoś inaczej mocowana.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  04 sty 2015, 23:32
 śląskie
#158512
No właśnie... zapomniałem o tym patencie.
Ze zdjęć tego elementu wychodzi że to takie jest wsuwane i trzyma się to samo z siebie. Na tym zdjęciu w golfie jest wyżej podłoga, chyba jest styropian.
By Skynet -  04 sty 2015, 23:40
 dolnośląskie
#158515
O widzę że jest więcej zainteresowanych hehe a czy tak przegródka występuje w wersji zwykłej czy tylko w wersji variant? a może ktoś zna numer części zapalniczki w bagażniku taki plastik u góry po prawej stronie na nadkolu czy amortyzatorze jakoś tak.
Awatar użytkownika
By bazylek -  04 sty 2015, 23:42
 mazowieckie
#158516
w moim trendzie także występuje :clap:
w zestawie pewnie bedą te szyny , albo juz tam je macie (to te po których wsuwa się tą przegrodkę
Ostatnio zmieniony 04 sty 2015, 23:43 przez bazylek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By Sajmon -  04 sty 2015, 23:50
 śląskie
#158520
Ta przegroda jest wsuwana i sam też tam mam gaśniece :) . Żeby ja zamontować to w tapicerce muszą być prowadnice, są zamontowane na stałe także niewiem czy są różne tapicerki i niektóre ich nie mają czy jak.

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
By Sajmon -  04 sty 2015, 23:57
 śląskie
#158523
A-R-T-U-R pisze:nie mam takiej szyny u siebie
To chyba nie zamontujesz tej przegrody w takim razie, chyba ze ona jest jakoś przyklejana :)
By Kamel -  05 sty 2015, 1:08
 mazowieckie
#158529
Czyli zostaje Wam Panowie zakup całej tapicerki pod przegródkę - przykłady:
http://allegro.pl/vw-golf-v-hb-tapicerk ... 15983.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/vw-golf-v-hb-tapicerk ... 09175.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/vw-golf-v-tapicerka-b ... 53044.html" onclick="window.open(this.href);return false;
http://allegro.pl/oslona-tapicerka-bocz ... 97350.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
By bazylek -  05 sty 2015, 8:45
 mazowieckie
#158535
no innego wyjscia nie ma, chłopaki pieniądze duże nie są ale sama przegroda jest bardzo praktyczna
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7