Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Krzycho -  26 maja 2011, 15:37
 małopolskie
#44972
nie no kurna akurat i tak będę zmieniać jedna rączkę bo mi się włącznik elektrycznych szyb nie trzyma to specjalnie przetestuję. W mk4 miałem taka gumę która na potęgę złaziła a tu nie ma śladów użytkowania.
#44991
u mnie po zakupie bylo ok, bo prawdopodobnie ktos wymienil na nowki. W trakcie wakacji jak bylo cieplo i guma sie nagrzala to byla z tym lipa, wystarczylo przejechac dzinsami i zostawal juz slad. Obecnie nie wygladaja atrakcyjnie bede myslal co z nimi zrobic, czy kupic nowe, czy te odswiezyc. Kupno nowych prawdopodobnie doprowadzi do tego samego po jakims czasie czyli guma zacznie sie odksztalcac.
Awatar użytkownika
By Tyson -  26 maja 2011, 23:16
 mazowieckie
#44995
Forest pisze:Miałem Golfa IV i mam nadal w rodzinie i wiem o czym mówicie, ale w moim Golfie ten plastik w ogóle jest inny w dotyku i się nie rysuje, no chyba, że specjalnie gwoździem przejadę to wtedy zarysowanie zostanie :P
bo już masz po polerce i nie ma się co rysować :lol:
Awatar użytkownika
By Tyson -  26 maja 2011, 23:49
 mazowieckie
#44997
Przecież żartowałem :)
U mnie wyglądają tak samo... chyba :D bo nie przyglądałem się dokładnie. Tak w ogóle to muszę się przyznać, że ostatnimi czasy bardzo zaniedbałem golfa, nie pamiętam kiedy ostatnio własnoręcznie go umyłem. Obiecuję poprawę w najbliższym czasie :D
Awatar użytkownika
By Forest -  27 maja 2011, 0:00
 wielkopolskie
#44998
Wiem, to tylko dowód w sprawie :D Te mikro plamki to kurz jakby co ;)

Ja od niedawna sam dbam o wóz. Kiedyś jeździłem na ręczną, ale już podziękowałem. Wydałem na własną domową myjnię prawie już 1500 zł i jeszcze nie koniec. A początki były o rozmiarach 100-200... zł :D Ale to tak OT do wypowiedzi Tysonq'a :)
#45007
Forest pisze:Tak wygląda po polerce?

nooo, mi wygląda jak po polerce :D :wink:

Forest pisze: Ani jednej ryski.
bo nie masz długich lakierowanych paznokci /mam nadzieję :D / i pierścionków /również mam nadzieję :D / poprzednią właścicielką mojego gofra była kobieta, uchwyt po stronie kierowcy wyglądał masakrycznie a drugi po stronie kierowcy załatwił mi syn jak woziłem go we foteliku, ot tak sobie troszkę poskubał :oops: :lol:
malydaras pisze: Może producent jednak zmienił technologię wykonania pokrycia?

nie zmienił, są takie same dla rocznika 2004 i dla rocznika 2008
Ostatnio zmieniony 27 maja 2011, 10:36 przez Mettenoos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By K_R_I_S -  27 maja 2011, 11:23
 śląskie
#45013
pszczolek, pokaż proszę fotkę jak wygląda u Ciebie to piano black?

Też się zastanawiałem nad tym tematem ale zmywanie rozpuszczalnikiem a tym bardziej matowanie papierem ściernym nie wchodzi w grę. Najlepiej byłoby polakierować (chociaż wtedy pozostaje kwestia zarysowań) lub okleić folią termokurczliwą (czarną lub carbon).

Co wy na to?
Przerabiał już ktoś ten temat?

I najważniejsze, czy jest gdzieś tutorial jak się dobrać do klamek?