Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Ksiaze -  21 sty 2016, 22:41
 śląskie
#211460
widzisz dopiero zaczynam przygode z MKV, wczesniej siedzialem bardziej w temacie scirocco MKII, stad moje "smieszne" pytania, za ktore z gory przepraszam ;) wracajac do tematu, u mnie wyglada to tak golf 2004r., jak odsuwam fotel i jest przy lewej prowadnicy taki koszyczek na te wiazki, to zolta jest spieta normalnie, a te dwie leza sobie ot tak i nigdzie ani widu, ani slychu po wiazce :D do tego jeszcze w poszyciu jest wycieta dziura jakby jakis szabrownik cos wyciagal na "szybkiego".
Awatar użytkownika
By Krzycho -  21 sty 2016, 22:46
 małopolskie
#211462
no to pewnie nie masz instalacji... to teraz pochyl się pod oba fotele i zobacz czy do stelaża obu foteli masz podłaczone moduły albo daj zdjęcia obu duzych wtyczek tak aby było widać ile jest kabli...
By Ksiaze -  21 sty 2016, 22:55
 śląskie
#211464
to juz jutro wstawie zdjecia na spokojnie, moduly sa bo sprawdzalem,te kostki sa identiko jak na zdjeciu, nie wiem kto to ogarnial ale cos jest niezle pokopane w moim gofrze :/ niby oryginalnie pakiet gti, a tu taki zonk.
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  21 sty 2016, 22:57
 dolnośląskie
#211465
Ksiaze pisze:to juz jutro wstawie zdjecia na spokojnie, moduly sa bo sprawdzalem,te kostki sa identiko jak na zdjeciu, nie wiem kto to ogarnial ale cos jest niezle pokopane w moim gofrze :/ niby oryginalnie pakiet gti, a tu taki zonk.
Moze ktos tylko wymienil fotele...
a czy panel klimy pod radiem ma pokretla do grzania foteli?
By Ksiaze -  21 sty 2016, 22:59
 śląskie
#211466
tak, pokretla sa oczywiscie, jest tez navi...dlatego tym bardziej nie wiem o.c.b. Moze da sie ta wiazke jakos dorobic czy cus ? Najgorsze jest to ze ja o elektryce to zerowe pojecie mam ;)
Awatar użytkownika
By Krzycho -  21 sty 2016, 23:16
 małopolskie
#211468
zapraszam do Krakowa to Ci to podłączę tylko pierwsze sprawdz po ile masz kabli w tych dużych wtyczkach...
By Ksiaze -  22 sty 2016, 13:22
 śląskie
#211529
To jest wtyczka od kierowcy od pasazera jest to samo, zrobie zaraz dokladniejsze zdjecia jak to wyglada w podlodze i wrzuce ;) ale sa grzane czy nie bo juz sam nie wiem :) ?
Obrazek Uploaded with fotem.pl
Awatar użytkownika
By Krzycho -  22 sty 2016, 14:49
 małopolskie
#211533
od fotela pasażera masz tyle samo kabli, jest ich taki sam układ??
fotele masz z grzaniem... ale nie widać instalacji ani od grzania ani pasów...
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  22 sty 2016, 15:13
 dolnośląskie
#211535
Ksiaze pisze:To jest wtyczka od kierowcy od pasazera jest to samo, zrobie zaraz dokladniejsze zdjecia jak to wyglada w podlodze i wrzuce ;) ale sa grzane czy nie bo juz sam nie wiem :) ?
Obrazek Uploaded with fotem.pl
wpierniczyli fotele z grzaniem i panel dla niepoznaki....
pozostało zakupić i pociagnac kilka kabelkow wewnatrz auta. jestem ciekaw czy fotele maja instalacje pod spodem...
cyknij fotke obu foteli z przodu od spodu
By Ksiaze -  22 sty 2016, 15:15
 śląskie
#211536
tak jest, w obu przypadkach tak samo, po instalacji zadnego sladu stad te moje pytania :) pamietam jak kupowalem auto ze, gosc mowil cos o zakladaniu navi czy aktualizacji niedawno, moze ktos zapomnial tego podpiac jak wyciagal, ale ze az spod fotela ? ogolnie to odkrylem jeszcze ze od razu jak przycisne kluczyk to otwieraja sie tylko lewe drzwi przod i tyl, a dopiero jak klikne pare razy to otwiera sie reszta, wczoraj tez otworzylem drzwi a tu szyby w dol do polowy ? Masakra moje pierwsze nowsze auto i od razu jakies zonki :)
Pod fotelami wszystko jest, moduly itp. ale zaraz wstawie zdjecia dokladniejsze :)
Pozdrawiam !
Obrazek Uploaded with fotem.pl
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  22 sty 2016, 15:55
 dolnośląskie
#211537
Ksiaze pisze: Obrazek Uploaded with fotem.pl
pod drugim fotelem tez masz taki moduł jak na tym zdjeciu?

Dodano po 1 minucie 32 sekundach:
Ksiaze pisze:pamietam jak kupowalem auto ze, gosc mowil cos o zakladaniu navi czy aktualizacji niedawno, moze ktos zapomnial tego podpiac jak wyciagal, ale ze az spod fotela ?
pierdu pierdu...
Ksiaze pisze:ogolnie to odkrylem jeszcze ze od razu jak przycisne kluczyk to otwieraja sie tylko lewe drzwi przod i tyl, a dopiero jak klikne pare razy to otwiera sie reszta, wczoraj tez otworzylem drzwi a tu szyby w dol do polowy ? Masakra moje pierwsze nowsze auto i od razu jakies zonki :)
trzeba porzadny skan auta zrobic ale o tym w innym miejscu. dogadaj sie z Krzychem to wszystko bedzie ogarniete
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 19