Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
przez Kowal -  23 lis 2017, 17:30
 opolskie
Cze┼Ť─ç

Czy podgrzewane fotele z Golfa 5 Plus lub Jetta pasuj─ů P&P do Golfa 5? Trafiam na ca┼é─ů mas─Ö og┼éosze┼ä sprzeda┼╝y foteli z 5 Plus i Jetty z grzaniem i bez, ale zastanawiam si─Ö, czy b─Öd─ů one pasowa─ç do mojej 5'ki?
- czy wtyczki air bag'├│w i grzania b─Öd─ů pasowa─ç?
- czy tylna kanapa pasuje P&P?

B─Öd─Ö wdzi─Öczny za info - na forum znalaz┼éem kilka odpowiedzi, ale jedni pisz─ů, ┼╝e pasuj─ů, inni, ┼╝e trzeba modyfikowa─ç.

EDIT:
A co z fotelami z anglika? Nie ma problemu z poduszkami? Chodzi mi o to, ┼╝e fotel kierowcy z anglika jest fotelem pasa┼╝era - czy poduszki nie b─Öd─ů mylone przez komputer?
przez Rutra23 -  23 lis 2017, 17:49
 wielkopolskie
Od Jetty b─Öd─ů pasowa┼éy p&p, ale ty┼é kanapa ma zamki na klucz, Golf V Plus ma zupe┼énie inne fotele - nie b─Öd─ů pasowa┼éy do Golfa V.
przez Kowal -  23 lis 2017, 17:51
 opolskie
Kurde, czyli fotele z 5 Plus odpadaj─ů, a z Jetty, z ty┼éu mo┼╝e by─ç problem? Czyli w zasadzie, jak kto┼Ť sprzedaje fotele z 5 Plus i pisze, ┼╝e pasuj─ů do 5'ki, to leci w wa┼éa? :/ No nic, to musz─Ö szuka─ç og┼éosze┼ä na fotele z 5'ki i wy┼é─ůcznie z 5'ki.

A CO Z ANGLIKIEM? Nie ma problemu z poduchami i kontrol─ů podgrzewania? Nie b─Öd─Ö kontrolowa┼é grzania fotela pasa┼╝era pokr─Öt┼éem od grzania fotela kierowcy? :P
przez Rutra23 -  23 lis 2017, 18:20
 wielkopolskie
Powiniene┼Ť tez pami─Öta─ç, ┼╝e w 2006 r. nast─ůpi┼éa zmiana uk┼éadu podgrzewania foteli, do 2006 r. ka┼╝dy fotel mi┼é─ů sw├│j przeka┼║nik, a od 2006 r. oba fotele s─ů podgrzewane poprzez jeden wsp├│lny modu┼é instalowany pod fotelem kierowcy.
Od anglika ok, ale czeka Cie rozbi├│rka siedzisk i przek┼éadka czujnika zaj─Öto┼Ťci fotela pasa┼╝era.

Od Jett tylna kanapa pasuje, ale b─Ödzie wida─ç, ze jest od Jetty gdy┼╝ w "zatrzaskach" blokuj─ůcych oparcie s─ů wk┼éadki zamk├│w na klucz.

Do Golfa MK5 pasuj─ů p&p fotele od golfa VI, r├│┼╝ni─ů si─Ö jedynie kszta┼étem zag┼é├│wk├│w przednich foteli.
przez Kowal -  24 lis 2017, 10:50
 opolskie
Ok, kapuj─Ö, czyli trzyma─ç si─Ö wersji EU i MK5 lub MK6, ale w przypadku MK5, pilnowa─ç rocznika - je┼Ťli mam wersj─Ö 2007, to fotele musz─ů by─ç z rocznika 2006+, bo inaczej trzeba przek┼éada─ç grzanie...
Masakra...
Ale dzi─Öki za rozja┼Ťnienie tematu :) Wreszcie konkrety :)
przez grns13 -  25 lis 2017, 17:30
 lubelskie
Witam, w┼éo┼╝y┼éem do Golfa V gti 2008r fotele Recaro CS, do kt├│rych do┼éo┼╝y┼éem uniwersalne maty grzewcze, posiadaj─ů one dwa kabelki.

Pytanie teraz czy wystarczy je pod┼é─ůczy─ç pod + i - z gniazda pod fotelem? Wg schematu wygalda na to ze na kostce pin 10 to +, a pin 5 to - . Czy trzeba cos kombinowa─ç jeszcze z pinem 4 ? :(

https://ibb.co/cLd5nm
przez szukaj -  28 lis 2017, 19:40
 mazowieckie
Witam kupiłem maty grzewcze z foteli golf v.
Mam pytanko czy same maty idzie sprawdzi─ç na" kr├│tko", czy do pod┼é─ůczenia na "kr├│tko" potrzebuje jeszcze sterownika?
Pytam ponieważ chciałbym sprawdzić ich grzanie przed zaczęciem zabawy z montażem .
Pozdrawiam.
przez patryk1230 -  28 lut 2018, 20:41
 ┼Ťl─ůskie
Witam posiadam golfa v z 2005r i kupi┼éem do niego fotele z golfa 6 z grzaniem. Co jest potrzebne ┼╝eby pod┼é─ůczy─ç grzane fotele ?
Awatar u┼╝ytkownika
przez Cimek -  28 lut 2018, 20:44
 opolskie
To zapewne wi─ůzka z przeka┼║nikiem+panel z grzanymi sto┼ékami. Napisz do @Krzycho
Awatar u┼╝ytkownika
przez RandallPL -  06 mar 2018, 20:40
 kujawsko-pomorskie
Pytanko do Was mam. Grzanie fotela kierowcy s┼éabo grzeje... Ustawiaj─ůc pokr─Öt┼éo na 5 dopiero po d┼éugim czasie czu─ç ┼╝e grzeje, za┼Ť na mniejszym stopniu grzania nie czu─ç w og├│le... Co mo┼╝e by─ç nie tak? Maty raczej ca┼ée, bo grza─ç grzej─ů, tylko ┼╝e strasznie s┼éabo w por├│wnaniu do fotela pasa┼╝era, gdzie tam po kilku minutach tak parzy w dupsko ┼╝e nie idzie wysiedzie─ç.
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18