Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By Damian9438 -  25 paź 2017, 17:01
 kujawsko-pomorskie
#258031
WItam. Ma problem, na lączeniu miedzy siedzeniem a kanapą w tyle jest delikatnie mokro. jak podnoszę kanapę to jest mokra cała ta gąbka. Nigdzie woda nie stoi tylko ta cholerna gąbkla jest wilgotna, skad to moze się brać?
By Rutra23 -  25 paź 2017, 17:28
 wielkopolskie
#258033
Najprawdopodobniej tylną lampą lub kratką wentylacyjną woda spływająca z dachu dostaje się na podłogę bagażnika z lewej lub prawej strony i żłobieniami tej podłogi wlewa się pod siedzisko tylnej kanapy.
Awatar użytkownika
By kamilek9 -  28 kwie 2018, 20:39
 lubuskie
#264399
Witam wszystkich!!
Być może nie jeden powie, że ten temat był już ruszany itp. Aczkolwiek ja nie znalazłem żadnej konkretnej odpowiedzi lub podpowiedzi...
A więc po ostatniej naprawdę porządnej ulewie wsiadłem do auta, odpaliłem je i włączyłem nadmuch pełną mocą na szybę przednią... ku mojemu zdumieniu z kratki wentylacyjnej zaczęła wydostawać a raczej wychlapywać się woda na szybę.. i to nie było 5 kropel które mogły by się tam jakimś cudem się znaleźć... Spotkałby się ktoś z czymś takim? Może znacie gdzie szukać przyczyny i jak najszybciej i najlepiej skorygować usterkę.. Na pewno pojawią się odpowiedzi podszybie wentylator itp itd. ja znam trochę gola nie jeżdżę nim od wczoraj i nie jest to mój pierwszy :) a strzelać ślepakami można godzinami...
Jeśli ktoś coś wie w temacie proszę o pomoc :) będę naprawdę wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich :hi:
Awatar użytkownika
By Cimek -  07 sie 2020, 12:40
 opolskie
#282905
@mospan55 Chodzi Ci o tą z tyłu? Na środku zderzaka pod spodem są jeszcze 2 śruby, po ich odkręceniu powinno dać się wygiąć na tyle. Chociaż zdjęcie z drugiej strony lampy(2nakrętki) i 4/5torx ułatwiłoby sprawę.
By Pisio10 -  05 lut 2024, 21:10
 śląskie
#290895
Witam serdecznie mam taki problem lub go nie mam :) bo nie wiem jak powinno być mianowicie mam panoramiczny dach otwierany na pierwszej pozycji otwarcia dach się uchyla do góry i otwiera na jakieś 5moze 8 cm na kolejnych pozycjach otwiera się bardziej . Moje pytanie jest takie czy da się zrobić tak żeby na tej pierwszej pozycji się tylko uchylił do góry nie otwierał tych parę cm dodam że jak samochód jest zamknięty i otwieram szyby z pilota to szyberdach się tylko uchyli . Trzeba to jakoś zaprogramować czy jak z góry dziękuję za odp
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7