Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By kuba94 -  07 sty 2012, 15:37
 pomorskie
#58934
Ja mam w skarpetkach schowanych pod siedzeniami żwirek syntetyczny dla kota i wilgoci nie mam polecił mi kiedyś taksówkarz i się sprawdza
By marmi m -  07 sty 2012, 15:43
 śląskie
#58936
zgadzam sie albo zwirek dla kota albo pochlaniacz wilgoci wsadzic do auta, dokladnie odkrzyc cale auto(piach trzyma wilgoc), a potem zorienotwac sie czy to tylko wilgoc wniesiona np na ubraniu, butach czy moze gdzies jest jakas nieszczelnosc i troche wody dostaje sie do auta...
Awatar użytkownika
By Tyson -  07 sty 2012, 22:51
 mazowieckie
#59008
jak masz wilgoć pod dywanikami, to na noc wyjmij dywaniki i połóż gazetę - zajebiście ściąga wilgoć.
By jurgeen -  08 sty 2012, 12:06
 pomorskie
#59028
No właśnie nie mogę tego dobrze namierzyć, skąd się ta wilgoć bierze. Może leje się po kablu od CB (jest puszczony w takim miejscu, że nie powinno). Zawsze po myciu auta paruje mi róg lewej tylnej szyby, może w tym tkwi problem...

Ten żwirek dla kota może być jakiś zwykły, z supermarketu?
Awatar użytkownika
By Tyson -  08 sty 2012, 14:00
 mazowieckie
#59043
kuba94 pisze:żwirek silikonowy jak lubisz to możesz sobie zapodać zapachowy :)
żwirek w woreczek materiałowy i zamiast wunder bauma na lusterku :lol:
By montyk -  08 sty 2012, 23:40
 -------
#59114
jurgeen pisze:No właśnie nie mogę tego dobrze namierzyć, skąd się ta wilgoć bierze. Może leje się po kablu od CB (jest puszczony w takim miejscu, że nie powinno). Zawsze po myciu auta paruje mi róg lewej tylnej szyby, może w tym tkwi problem...
w poprzednim aucie antene miałem poprowadzona przez tylna lewą furtke po trasie 500km w deszczu zorientowałem sie ze tylna kanapa jest cała mokra. Kropelka po kropelce po kablu i zrobiło sie z tyłu bagno :(
By Czolo -  09 sty 2012, 0:28
 -------
#59121
montyk pisze:
jurgeen pisze:No właśnie nie mogę tego dobrze namierzyć, skąd się ta wilgoć bierze. Może leje się po kablu od CB (jest puszczony w takim miejscu, że nie powinno). Zawsze po myciu auta paruje mi róg lewej tylnej szyby, może w tym tkwi problem...
w poprzednim aucie antene miałem poprowadzona przez tylna lewą furtke po trasie 500km w deszczu zorientowałem sie ze tylna kanapa jest cała mokra. Kropelka po kropelce po kablu i zrobiło sie z tyłu bagno :(
MIalem to samo zamontowalem antene na stale teraz 2 systemowa bo dosc mialem. Tak samo lecialo mi przez uszczelke w obudowie gdzie kable ida z klapy do karoseri
By jurgeen -  09 sty 2012, 8:56
 pomorskie
#59136
u mnie ciężko z anteną na stałe, bo nie mam normalnej anteny FM w dachu. Pozostaje wiercić dziurę albo montować uchwyt na klapę...
By Czolo -  09 sty 2012, 9:48
 -------
#59141
no to wtedy lipa jak nie masz anteny ja swojego rekina wywalilem i mialem otwor no a wiercic w karoseri ahh nie chcialbym bo moze jednak korozja zaczac brac z drugiej strony to jakby czlowiek to dobrze zrobil w sensie zakonserowal tez pozniej podklad i lakier na miejscu wiercenia to nie powinno sie dziac ale trzeba by sobie dac caly dzien w letni dzien zeby zrzuci podsufitke...
By mlody1983 -  07 kwie 2012, 17:06
 -------
#68666
Witam.Mam od ponad roku Golfika 5 i mam problem z woda w bagazniku a mianowice zbiera sie pod kołem zapasowym.Ze dwa tygodnie temu jak zmieniałem koła na letnie zauwarzyłem ze jest sporo wody ( wczesniej nie było) i nie wiem dlaczego.Wyciagłem wszystko i wysłuszyłem i po deszczu jest to samo.Myslałem ze leje sie spod lampy ale tam jest wszystko oki , podsufitka sucha,anteny dachowej nie mam zeby tam sie dostała.Zauwarzyłem ze dostaje w lewym rogu zaraz pod lampa miedzy zgrzewami blach od srodku bagaznika. Zakleiłem na probe auto kitem tam gdzie wychodziła i najlepsze jest to ze jak lałem wode spływa na ziemie pod zderzakiem a w bagazniku zrobiła sobie nowe ujscie w kierunku zaczepu od zamka tam sa takie otwory koło przewodow.Z gory wielkie dzieki.


Tutaj sa fotki : http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=143&t=457193" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2012, 18:22 przez mlody1983, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7