Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By bungee -  08 sty 2014, 19:58
 mazowieckie
#114991
Witam Was,
miałem ten sam problem (stukot). Już minął, ale przestało działać ogrzewanie u pasażera. Czy ktoś z Was wie jak i gdzie się dobrać do tych silniczków?
PS również poczułem zapach spalenizny i do dzisiaj się zastanawiałem skąd on był:)

Z góry dzięki za odpowiedź
Maciej
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  08 sty 2014, 20:33
 śląskie
#115002
chyba obydwa silniczki sa dostępne po zdemontowaniu osłony dolnej koło lewej nogi pasażera. lecz niech się ktoś jeszcze wypowie bo nie pamietam jak to tam było.
Awatar użytkownika
By cesarjulio07 -  09 sty 2014, 8:48
 wielkopolskie
#115059
hehehe.... ja też potrzebuję lewy i prawy... do zakupu 'nowych' muszę mieć nr moich??? Jeśli tak to proszę o dokładny opis (FOTO!!! ;-) ) gdzie te silniczki znajdę...!!!tajpej po ile masz silniczki?? pozdr<cj>
By nikodem -  13 sie 2014, 9:38
 małopolskie
#139859
ja mam podobny problem nawet po przekręceniu kluczyka przy wyłączonym klimatroniku takie bulgotanie ale ogrzewanie działa czyli wina może być tego silniczka?? :)
Awatar użytkownika
By Sajmon -  13 sie 2014, 11:45
 śląskie
#139875
nikodem pisze:ja mam podobny problem nawet po przekręceniu kluczyka przy wyłączonym klimatroniku takie bulgotanie ale ogrzewanie działa czyli wina może być tego silniczka?? :)
"Bulgota" to Ci pewnie pompa paliwa.
Awatar użytkownika
By glodek -  13 sie 2014, 14:12
 wielkopolskie
#139891
nikodem pisze:czyli w takim razie kwalifikuje się ona do wymiany, samochód pali bardzo ładnie silnik równo pracuje
Pompa paliwa jest pod tylna kanapą z prawej strony - skąd dochodzi dźwięk "bulgotania" jeśli gdzieś z okolic deski/radia to 100% silniczki od klimy kwalifikują się do wymiany

PS upatrz sobie jeden temat i w nim kontynuuj bo zadajesz podobne pytania rozsiane po całym forum
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  14 sie 2014, 8:47
 pomorskie
#139938
nikodem pisze:czyli w takim razie kwalifikuje sie ona do wymiany, samochod pali bardzo ladnie silnik rowno pracuje
mi też bulgotała przy niskim stanie paliwa przez 5 lat aż do momentu sprzedaży i działa do dzisiaj