Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By wolf55 -  16 lip 2012, 9:30
 -------
#77994
Witam
Jestem posiadaczem golfa 5 . W moim kokpicie słyszalne sa odgłosy i drżenia kratek wentylacyjnych…wiem ze to przypadlosc tego tandetnego auta…Gdzie to można usunąć ?w serwisie w Plocku chcieli 1500zl za wymontowanie kokpitu…hehe
By antoś -  16 lip 2012, 9:46
 łódzkie
#77999
Po co wyciagac caly kokpit jak mozna wyjac same kratki. Zrob tak i przesmaruj ich laczenia z deska rozdzielcza sylikonem. A skrzypia Ci te srodkowe kratki? A, i jak wpadasz na forum milosnikow golfa v piszac ze to tandetne auto to nie licz na zyczliwosc skoro sam nie jestes kulturalny.
Awatar użytkownika
By fredric -  16 lip 2012, 12:01
 mazowieckie
#78009
To pojedźmy teraz dalej. Auto masz od nowości??? Czy używkę nie do końca wiadomego pochodzenia??? Może dzwon był i nie dość dobrze naprawione?? Jedyne odgłosy to albo skrzypienie co opisał antoś ewentualnie masz połamane kratki więc wymiana. Albo trzeba zdjąć schowek i zobaczyć co tam się wydarzyło, może to być naprawdę pierdoła.....
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  16 lip 2012, 12:58
 pomorskie
#78020
wolf55 pisze:Skrzypi cos od strony poduszki pasazera...
Uwazam ze to tandeta poniewaz mialem golfa 4 wczesniej i tam bala jakosc przynajmiej...tu plastik...
to po kiego diabła kupowałeś tę "tandetę", laikowi wszystko będzie całe życie trzeszczeć, ja jakoś potrafiłem się uporać i przez kilka lat aż do momentu sprzewdaży miałem ciszę i żadnego hałasowania

Jeśli uważasz że w Mk4 była lepsza jakość to naprawdę nie znasz się na samochodach, powinieneś jeździć rowerem ale tam również będzie niebezpieczeństwo bo przecież coś może skrzypieć,
By wolf55 -  16 lip 2012, 13:50
 -------
#78028
wiesz...mialem auta nowe i nie jezdzilem jak ty pewnie po kims ze sciemianymi szybami (oraz po dzwonie)i drzewkiem kokosowym na lusterku... Wydaje mi sie ze ty sie nie znasz...Golf 4 mial pewne mankamenty ale na pewno nie skrzypial kokpit jak sie to dzieje w golfach 5
By krisv -  16 lip 2012, 13:56
 mazowieckie
#78029
Akurat Fredric ma golfa od nowosci i jeden z pierwszych odwaznych ktory kupil kiedys 2,0 tdi :P wiec mozemy sobie odpuscic teksty typu
nie jezdzilem jak TY pewnie po kims ze sciemianymi szybami (oraz po dzwonie)i drzewkiem kokosowym na lusterku
. Panowie bez cisnienia krzywdy tu Tobie nikt nie chce zrobic.

Pozdr :mrgreen:
Awatar użytkownika
By fredric -  16 lip 2012, 17:07
 mazowieckie
#78047
Dlatego zadałem normalne pytanie bo często przeszłość auta może doprowadzić nas do problemu.
Jak masz od nowości gofra i nic nie rozbierałeś to jedyne co przychodzi na myśl to tak jak mett napisał, ewentualnie wyciągnij kratkę od strony pasażera. Zobacz co się z nią dzieje może coś się wykruszyło bo pasażerowie lubią się bawić nawiewem.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  16 lip 2012, 19:51
 pomorskie
#78057
wolf55 pisze:wiesz...mialem auta nowe i nie jezdzilem jak ty pewnie po kims ze sciemianymi szybami (oraz po dzwonie)i drzewkiem kokosowym na lusterku...

ups :D nigdy nie miałem auta z przyciemnionymi szybami i nigdy nie miałem auta po dzwonie, fakt - nigdy nie kupuję nowych aut bo dla mnie to bezsens, z jednym masz rację - zawsze mam drzewko kokosowe na lusterku :D ........ i pieska :D
By wolf55 -  17 lip 2012, 12:40
 -------
#78174
odglosy drżenia slychac pod poduszką pasazera...Na wolnych obrotach jak chodzi auto to wszystko drży w okolicach poduszki (schowka) pasazera. Czytalem ze to jest przypadlosc tego modelu. Moj kolega ma golfa plusa i jest to samo
By Emil20 -  17 lip 2012, 13:51
 -------
#78179
wolf55 pisze:odglosy drżenia slychac pod poduszką pasazera...Na wolnych obrotach jak chodzi auto to wszystko drży w okolicach poduszki (schowka) pasazera. Czytalem ze to jest przypadlosc tego modelu. Moj kolega ma golfa plusa i jest to samo
Pierwsze słyszę ... może przypadłość u ciebie na osiedlu ;)
Awatar użytkownika
By fredric -  17 lip 2012, 13:58
 mazowieckie
#78182
wolf55 pisze:odglosy drżenia slychac pod poduszką pasazera...Na wolnych obrotach jak chodzi auto to wszystko drży w okolicach poduszki (schowka) pasazera. Czytalem ze to jest przypadlosc tego modelu. Moj kolega ma golfa plusa i jest to samo
Słuchaj może coś się poluzowało pod deską,czasem coś na dołach się może oderwać więc może warto rozebrać schowek i zobaczyć co w trawie piszczy. A może ktoś ci coś wrzucił do nawiewu? Staramy się podsunąć ci jakieś pomysły co to może być bo powiem ci że pierwsze słyszę aby coś brzęczało koło poduszki pasażera. I to że kolega tak ma to nie znaczy że to przypadłość.Pokaż wątek gdzie czytałeś na ten temat bo aż jestem ciekaw.
I nie odpowiedziałeś na pytanie czy auto masz od nowości?? Nie jestem złośliwy ale może ktoś tam grzebał przed tobą i warto poprawić coś co zostało spierdzielone.
Awatar użytkownika
By fredric -  17 lip 2012, 14:20
 mazowieckie
#78190
ręce mi opadły

ale nic trzeba dalej iść, zobacz jak wygląda kokpit w mk5 np w kartotece kolego mwsoft potem poszukaj sobie tematu przy pomocy szukajki nt skrzypienia deski. jak to nie pomoże to fura na złom hehe z tego co pamiętam to wystarczyło zrobić dwie podkładki w okolicy nawiewów i była cisza.a jak to nie pomoże to rozbieraj schowek nie jest dużo roboty a znajdziesz sam problem.