Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By furbs -  07 wrz 2012, 14:22
 -------
#81572
Podział wątku http://vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=55&t=6113.
Tutaj kontynuujemy dyskusję o ilości poduszek i ich umiejscowieniu.
PotaS

Jakie poduszki masz na myśli pisząc o tych z tyłu? W Golfie, według mojej wiedzy, jest 6 poduszek (kierowca + pasażer w desce, kierowca + pasażer boczna i lewa + prawa kurtyna) i ni chu-chu nie znajdziesz więcej...
Awatar użytkownika
By soil -  07 wrz 2012, 14:34
 śląskie
#81573
furbs pisze:Jakie poduszki masz na myśli pisząc o tych z tyłu? W Golfie, według mojej wiedzy, jest 6 poduszek (kierowca + pasażer w desce, kierowca + pasażer boczna i lewa + prawa kurtyna) i ni chu-chu nie znajdziesz więcej...
+2 na słupkach z przodu i 2 na słupkach z tyłu
Awatar użytkownika
By Dawid__B2 -  08 wrz 2012, 1:48
 wielkopolskie
#81603
Potwierdzam, w Golfie V wychodziły także poduszki przy oparciu tylnej kanapy, czyli najwięcej poduszek można mieć 8- 2x przód, 2x siedzenia przednie, 2x kurtyny i 2x poduszki przy tylnej kanapie :D
By tengu123 -  08 wrz 2012, 20:15
 śląskie
#81641
jutro poszukam jeszcze oznakowania ale gdzieś był sticker 10xairbag a po oznaczeniach wnetrza wyglada to tak 3 x 2 na każdy słupek samochodu + konsola pasażer+ kierownica +siedzenia przednie X 2 ale jak pisze nigdy nie miałem przyjemności sprawdzenia :lol: poduszek więc poszukam jeszcze jutro dla własnego spokoju :mrgreen:
By Pablo -  08 wrz 2012, 21:36
 małopolskie
#81646
10 poduszek to bzdura!

Tak jak koledzy piszą kurtyny liczymy jako dwie poduszki (P i L), więc mamy max 8 poduszek (razem z dwoma opcjonalnymi poduszkami tylnej kanapy).
Zresztą wystarczy pomyśleć lub poczytać jak działa kurtyna-wybucha na całej długości- i wszystko jasne.
No ale jak ktoś napisze, że ma 10 poduszek, to +50 pkt do lansu :lol:
Awatar użytkownika
By Krzycho -  09 wrz 2012, 14:07
 małopolskie
#81674
co do ilości to tak ale co do umiejscowienia to już nie koniecznie :wink:

jako standard:
2 x z przodu (kierownica + w desce przed pasażerem)
2 x w boczkach przednich foteli
2 x kurtyny bocznie (to jest poduszka która ciągnie się do słupka A do słupka C)

i jako wyposażenie dodatkowe:
2 x z tylu (można powiedzieć, że w oparciu tylnej kanapy)
By hubson77 -  26 wrz 2012, 12:24
 mazowieckie
#83138
u mnie w książce pojazdu jest napisane, że mam 10 poduszek..

2 x przed w desce
2 x kurtyny przód
2 x boczki przód

2 x kurtyny tył
2 x boczki tył

w sumie 10, mam też to wszystko ładnie rozrysowane na zdjęciu. szczerze to nie chcę zobaczyć żadnej z nich :)