Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  19 mar 2013, 22:14
 śląskie
#94536
hejka
nie chodziło mi o to że to można kupic w PL w sklepie taniej lub że to nie oryginał...
tylko o to że jak by było wiadomo to można by się zakręcić koło tego zakładu i może by sprzedali bez metek VW taniej tej samej klasy w niższej cenie hehe
By anicar -  20 mar 2013, 8:35
 -------
#94546
Powiem tak - rynek dywaników welurowych jest dosyć specyficzny. Największa sprzedaż jest dywaników najtańszych i ze średniej półki, ale czasem jakość wykonania i materiał to tragedia, a klienci zadowoleni. Mam dywaniki za 130zł i sprzedaż praktycznie tylko stacjonarnie - klient porównuje i wybiera i jest mega zadowolony. Z fabryką się kontaktowałem bo znam firmę od dawna, chciałem kupić 100-200kpl bez metek i zero zainteresowania.
By anicar -  20 mar 2013, 11:30
 -------
#94563
Stopery są okrągłe-żaden problem zamienić na owalne.
Przy przedpłacie mogę dać wysyłkę gratis.
Pobranie 165zł
Mam jeden kpl z czerwoną lamówką i jeden z tą prezentowaną w sklepie
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny lub e-mail.
608021826
By zmarzlak -  07 maja 2013, 11:43
 -------
#97690
Ja mam pytanie czy w Waszych golfach są zamontowane stopery dla tylnych pasażerów. W Golfie 3D mojej Pani takowe się znajdują i nie wiem czy to jest oryginalne wyposażenie czy efekt modzenia poprzedniego właściciela, a nie znalazłem jeszcze dywaników tylnych, które miałyby stopery.
By jurgeen -  07 maja 2013, 12:39
 pomorskie
#97699
Chyba raczej wymysł poprzedniego właściciela. U mnie nie ma na przykład, a poza tym dywaniki z tyłu raczej trzymają się nieźle bo mają swoje wgłębienie
By kuba94 -  07 maja 2013, 13:22
 pomorskie
#97704
Tez nie mam z tyłu stoperów, kupiłem już w VW 2 komplet welurów + 1 gumy i żaden nie miał na tył stoperów.
By krzysztofwawa -  14 maja 2013, 13:54
 mazowieckie
#98207
Przeglądam ten wątek bo potrzebuję dywaniki welurowe do Plusa MK5, a te są trochę chyba inne. Najchętniej kupiłbym sam przód. Jednak jak patrzę na swoje mocno wyciachane, to są to dywaniki korytkowe ładnie wpasowujące się, a nie płaskie obszyte. Może ktoś ma namiary mogą być lekko używane.
Awatar użytkownika
By TIMMY -  16 cze 2013, 21:05
 mazowieckie
#100636
Hej!
Rozpocząłem temat dawno ale dopiero teraz zakupiłem dywaniki.
Kupiłem na Allegro w sklepie Profi-Mats.
Dokładnie tu:
http://allegro.pl/niemieckie-dywaniki-w ... 92415.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na tej aukcji są takie same, tylko z wszywką Racing Edition.
Były tez bez napisów, 10 zeta tańsze i ja na takie się uparłem (gdzie tam do kombiaka pasują jakieś napisy w stylu Racing :lol: )
Po zakupie sprzedawca mnie poinformował że maszyna się popsuła i może takie bez napisów ściągnąć dopiero za dwa tygodnie.
Chciał mi dać te z napisami w cenie tych bez, ale tak jak pisałem, uparłem się na "gołe"
Udało mu się znaleźć jeden komplet w Niemczech i sprowadził je dla mnie.
Jakość naprawdę wysoka, dopasowanie bardzo dobre. Nie wiem jak będzie ze zużywaniem się, ale to
wyjdzie za jakiś czas.
Parę fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
By SiwV -  26 kwie 2015, 13:13
 łódzkie
#175599
Panowie jakie czarne bez napisów, welurowe dywaniki możecie polecić do 3d. (stopery prostokątne)

Ostatni post w tym temacie był bardzo dawno temu więc przez ten czas na pewno nabraliście doświadczenia i ktoś mógłby mi podrzucić pewny produkt/sprzedawcę/link do aukcji ? :)