Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By Sajmon -  13 wrz 2014, 13:15
 śląskie
#142948
Na upartego da się to zrobić nawet bez wyjmowania kratek bo sam tak robiłem tylko trzeba uważać żeby żaden element nie wpadł do kratki :)

PS. Tajpej jak byś miał więcej to pamiętaj o mnie też bo 1 potrzebuje :)
Awatar użytkownika
By cbool333 -  24 wrz 2014, 0:24
 kujawsko-pomorskie
#143962
A propo te suwaki tak wyglądają

Obrazek

i od razu dodam źe trochę chęci i skupienia a można samodzielnie je poskładać i posklejać. Nawet mnie się udało. Została mi tylko jedna kratka do zrobienia a nie miałem z przodu ani jednego suwaka! Czy ma ktoś jeden suwak niepotrzebny lub samą wewnętrzną część? (czyli taka jak najbardziej na prawo wysunięta na tym zdjęciu) ....lub podajcie sposób bądź linka z instrukcjami jak się dostać do środka wentylacji (tj. do silniczka chyba) aby ten element wydostać :D
Awatar użytkownika
By nosekdomin -  07 cze 2017, 14:47
 wielkopolskie
#252915
A-R-T-U-R pisze:
SiwV pisze:Dzięki. :)

Gdyby ktoś miał taki kompletny suwak to tej kratki to proszę o kontakt. :)
napisz do Tajpeja
:sad: no ale .... no ale ....
ja kupiłem od niego tylne nawiewy bez jednego suwaczka
:(
Awatar użytkownika
By ropsus -  28 cze 2017, 21:17
 zachodniopomorskie
#253873
Ja naprawiłem suwaki lutownicą i kawałkiem plastiku z jakiegoś korka chyba od domestosa jedyny czarny jak był w domu ;). Po prostu przykładałem kawałek plastiku w miejsce łączenia i topiłem tak żeby było w miarę na równi i żeby dziurki były "zalane" trzyma się do teraz czyli ok. miesiąc ;) Trochę źle to brzmi ale jakbym skleił kropelka to pewnie by się już nie ruszało :)
Awatar użytkownika
By aszerek -  11 sie 2018, 20:39
 pomorskie
#267333
Nikt nie wspomniał, że są dwa rodzaje suwaków i różnią się wielkością. Mniejsze łamiące z początku produkcji, i większe poprawione - warto zwrócić uwagę przy zamawianiu np. z alegrosza :oczko: