Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By ruszko -  09 wrz 2014, 11:06
 lubuskie
#142563
witam

A mi sie wlasnie polamal ten suwak od strony pasażera, na szescie mam oba elementy ale nie wiem jak wyjac kratke nawiewu aby ja skleic bez problemu, jesli to możliwe prosiłbym o instrukcje :)
By piet -  09 wrz 2014, 11:20
 lubuskie
#142565
dawaj do zielonej kolego to Ci pomogę
z moich obserwacji wynika, że suwaki kratek łamią się/pękają w momencie grzebiania przy nich na włączonej klimie :P
ruszko pisze:witam

A mi sie wlasnie polamal ten suwak od strony pasażera, na szescie mam oba elementy ale nie wiem jak wyjac kratke nawiewu aby ja skleic bez problemu, jesli to możliwe prosiłbym o instrukcje :)
By ruszko -  09 wrz 2014, 11:35
 lubuskie
#142566
hehe no troche mam do Zielonej bo jestem z pod Gorzowa :) a na dodatek kolejne dwa problemy ktora mam w aucie (jeden opisany w dziale Wnętrze) nie daja mi spokoju na dalszych trasach :( (drugi to bicie na wale kolo 2tys oborotow na 5 i 6 biegu gdzies pod podloga, wersja 4motion) Ale dzieki za chec pomocy. :)

Mi ten suwak polamala moja dziewczyna ktora zamiast pomalu przesuwac to wali w to reka jakby to bylo niezniszczalne :)
By ali47 -  13 wrz 2014, 11:24
 dolnośląskie
#142929
Witam
potrzebuję 2 suwaków do kratek nawiewu z do środkowych nawiewów powietrza jetta z 2007 roku ,czy samemu da się to wymienić
Awatar użytkownika
By tajpej -  13 wrz 2014, 12:01
 małopolskie
#142937
poszukaj jest gdzieś na forum opisane jak zdemontować środkową kratkę
później demontujesz przycisk awaryjnych i kontrolkę air-bag
ściągasz przód konsoli i wymieniasz suwaki
suwak składa się z dwóch części połączonych zatrzaskiem