Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By glodek -  09 lip 2013, 12:20
 wielkopolskie
#101764
piotrekp pisze:Faktycznie - kupiłem te plastiki i Easy-Entry elegancko działa ! Jednak jestem trochę zdziwiony, ze nie "pamięta" ustawienia początkowego fotela i przy zamykaniu trzeba odpowiednio ustawić odległość odsunięcia fotela.
tam powinny być takie ograniczniki które zakłada się na szynę fotela i one ustalają granicę w której fotel się zatrzymuje tak jak to nazwałeś pamięta ustawienie fotela !! - wieczorkiem dam foto jak to wygląda - a jak nie dam to przypomnij się :)
By Paffeu -  13 wrz 2014, 22:08
 śląskie
#142985
Wie ktoś z was może jak nazywa się ta mała plastikowa część zaznaczona na zdjęciu? Trochę mi popękała i może pasowałoby ją wymienić. Wymieniał ją ktoś z was? Ona wyjdzie przez ten haczyk na końcu linki?

Obrazek
By vagfamilia -  19 cze 2017, 22:12
 śląskie
#253526
Witam.Chciałem trochę odświeżyć temat easy-entry.U mnie również w żadnym z foteli to nie działa :/ zapewnie tak jak piszecie szlag trafił ten plasticzek.Czy mógłby ktoś podesłać link do tej części?
By plejaz -  20 cze 2017, 11:11
#253538
vagfamilia pisze:Witam.Chciałem trochę odświeżyć temat easy-entry.U mnie również w żadnym z foteli to nie działa :/ zapewnie tak jak piszecie szlag trafił ten plasticzek.Czy mógłby ktoś podesłać link do tej części?
Co to znaczy "link do tej części", czy masz na myśli numer części ?
Ten pstryczek nie występuje jako zamiennik i raczej na portalach aukcyjnych nie występuje osobno bez fotela, trzeba zamówić go w ASO, za lewy i prawy płaciłem 5,20 zł brutto.
Numer części masz zapewne kilka postów wcześniej, wystarczy przeczytać.
By vagfamilia -  20 cze 2017, 14:38
 śląskie
#253544
Problem w tym,ze dzwoniłem do aso i z tego co mi powiedzieli to można to kupić u nich tylko z całą linka do fotela :o jak usłyszałem cenę to z wątpiłem ..:/ nie wiem już gdzie tego szukać. .
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  20 cze 2017, 14:56
 dolnośląskie
#253545
vagfamilia pisze:Problem w tym,ze dzwoniłem do aso i z tego co mi powiedzieli to można to kupić u nich tylko z całą linka do fotela :o jak usłyszałem cenę to z wątpiłem ..:/ nie wiem już gdzie tego szukać. .
zostało wyraźnie napisane -> https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f= ... 15#p143133
gdzie szukać? ASO, znane portale aukcyjne lub szroty
By plejaz -  20 cze 2017, 16:53
#253554
A-R-T-U-R pisze:
vagfamilia pisze:Problem w tym,ze dzwoniłem do aso i z tego co mi powiedzieli to można to kupić u nich tylko z całą linka do fotela :o jak usłyszałem cenę to z wątpiłem ..:/ nie wiem już gdzie tego szukać. .
zostało wyraźnie napisane -> https://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f= ... 15#p143133
gdzie szukać? ASO, znane portale aukcyjne lub szroty
Może niech auto sprecyzuje bo się już pogubiłem, czy szuka linki czy kształtki do linki bo to dwie różne rzeczy.
Kształtka, która jest elementem systemu EasyEntry występuje osobno, numery części to: 1K3881132C, 1K3881132B - Pasażer, Kierowca.
Jak to dokładnie wygląda i jak wymienić znajdziesz tutaj.
By plejaz -  21 cze 2017, 17:37
#253601
vagfamilia pisze:Dokładnie chodzi mi o tą część ze zdjęcia,o ten plastik.
No to nie rozumiem z czym masz problem ?
Dzwonisz do ASO, podajesz numer części, zamawiasz i za kilka dni masz część do odbioru.
By plejaz -  22 cze 2017, 18:58
#253639
Cimek pisze:A co do tego Easy entry, to żeby działało z 2ch stron, to trzeba coś w oparciu chyba połączyć/wymienić?
Trzeba zaczepić jeden koniec linki pod fotelem (ten w kształcie literki Z z śrubunkiem), a na drugi koniec ucho - do tego jest specjalny trzpień wewnątrz fotela (trzeba wyciągnąć giętką plastikową zaślepkę). W linku, który podałem jest wszystko opisane i pokazane na obrazkach.
Awatar użytkownika
By mmx166 -  30 wrz 2017, 18:11
 małopolskie
#257342
Witam, chcialbym odkopac temat . Po wymiane czesci plastikowej w siedzisku , nadal easy entry nie dziala .. blokade linka napina ale fotel nie jedzid.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk