Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By uve -  08 cze 2013, 15:06
 -------
#100088
Witam,

Czy w golfie 5 jest jakiś inny oryginalny uchwyt na napoje z przodu oprócz tego zamykanego żaluzją tuż za wybierakiem skrzyni biegów? Czasami jeżdżę w trasy i brakuje mi wygodnego uchwytu na butelkę, lub kubek z napojem. Czy ktoś poradził sobie jakoś z tym problemem i może polecić jakiś konkretny produkt do zamontowania? Mam na myśli taki, który jest funkcjonalny, nie koniecznie oryginał vw. Przydałoby się również coś na butelkę 1,5l wody mineralnej, najlepiej gdzieś w nogach pasażera, jakaś siatka czy coś :wink: Będę wdzięczny za propozycje.
By jurgeen -  08 cze 2013, 16:03
 pomorskie
#100091
Butelka 1,5l wchodzi w drzwi przednie, jest pod nią wytloczenie, a ten schowek z zaluzja kolo galki zmiany biegow pewnie masz wybrakowany, bo powinien być w nim otwieracz do butelek, którym jednocześnie blokujesz napoje w pozycji pionowej
By billkill -  08 cze 2013, 18:50
 śląskie
#100099
można jeszcze podmienić ten uchwyt który masz tzn. żaluzje, na zwykły bez żaluzji - ale powiedziałbym że efekt przypominał by słowa z przysłowia "zamienił stryjek siekerkę na kijek" :wink:
Awatar użytkownika
By arfyc -  05 maja 2016, 21:04
 wielkopolskie
#227033
jurgeen pisze:Butelka 1,5l wchodzi w drzwi przednie, jest pod nią wytloczenie, a ten schowek z zaluzja kolo galki zmiany biegow pewnie masz wybrakowany, bo powinien być w nim otwieracz do butelek, którym jednocześnie blokujesz napoje w pozycji pionowej
mam podobny problem jeśli chodzi o postawienie np. kubka kawy czy tez małej buteli....ja mam schowek z żaluzją ale otwieracza jakos tez tam nie widziałem...wiec może jakies zdjecie jak to wygląda ??
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  05 maja 2016, 21:18
 dolnośląskie
#227034
arfyc pisze:
jurgeen pisze:Butelka 1,5l wchodzi w drzwi przednie, jest pod nią wytloczenie, a ten schowek z zaluzja kolo galki zmiany biegow pewnie masz wybrakowany, bo powinien być w nim otwieracz do butelek, którym jednocześnie blokujesz napoje w pozycji pionowej
mam podobny problem jeśli chodzi o postawienie np. kubka kawy czy tez małej buteli....ja mam schowek z żaluzją ale otwieracza jakos tez tam nie widziałem...wiec może jakies zdjecie jak to wygląda ??
http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?t=9670#p224280