Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By stefdeath -  17 cze 2013, 22:04
 -------
#100703
Panowie
Zakupiłem fotel z varianta ze składanym oparciem. Chciałbym przełożyć tapicerkę samego oparcia fotela z mojego do tego składanego bo w składanym jest dziurka od papierosa.
Pytanie nr 1 - jak zdemontować gałkę regulacji lędźwiowej?? już na samym początku na tym utknąłem :)
Pytanie nr 2 - czy trzeba demontować te boczne osłony plastikowe przy siedzisku? jeśli tak to jak się do tego zabrać ?
By stefdeath -  18 cze 2013, 8:49
 -------
#100725
Widziałem ten link ale nie ma w nim nic o tym jak zdjąć to cholerne kółko od regulacji lędźwiowej.
Próbowałem ciągnąć za nie na chama aż mi palec spuchł :D trochę się wysunęło ale wygląda to tak jakby było podłączone do jakiegoś przewodu/rurki - która idzie dalej w głąb siedzenia i boję się że to po prostu urwę.
Awatar użytkownika
By pitt52 -  20 maja 2017, 12:55
 śląskie
#252132
Witam forumowiczów. Zapytam o fotele przednie. Czy siedzisko z prawego fotela pasuje do lewego? Dużo zachodu żeby to przełożyć? Czy tapicer jest w stanie dorobić nową tapicerkę siedzenia? Zauważyłem dzisiaj po prostu, że mi się przeciera na łączeniu materiałów. W związku z tym, albo kupię cały fotel albo dam do tapicera żeby ewentualnie dał nowe poszycie. Pzdr ;-)
Awatar użytkownika
By Cimek -  20 maja 2017, 15:55
 opolskie
#252138
pitt52 pisze:Witam forumowiczów. Zapytam o fotele przednie. Czy siedzisko z prawego fotela pasuje do lewego? Dużo zachodu żeby to przełożyć? Czy tapicer jest w stanie dorobić nową tapicerkę siedzenia? Zauważyłem dzisiaj po prostu, że mi się przeciera na łączeniu materiałów. W związku z tym, albo kupię cały fotel albo dam do tapicera żeby ewentualnie dał nowe poszycie. Pzdr ;-)
Siedzisko pasuje. Na pewno musisz wymontować fotel, dla lepszego dostępu wszystkie plastiki zrzucić. Zależy od zdolności tapicera.