Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
Awatar użytkownika
By pikam -  31 lip 2018, 8:55
 lubelskie
#267073
Bazyli89 pisze:
16 lip 2018, 23:00
Dobra dzięki chłopaki.. Jak pogoda się uspokoi to. Zajrzę i zobaczę czy u mnie też tu leży problem
:naughty:
Sprawdź jeszcze czy gdzieś nie odchodzi ci szyba czołowa - plastiki po bokach dają się bez problemów zdjąć, wystarczy pociągnąć do góry (pionowo od szyby) są w takich zatrzaskach, zaczynasz od góry i przesuwasz się w dół.
Sprawdź całą szybę dookoła bo może "ruda" zaczęła się sypać po rantach nadwozia - czasami przy niefachowej wymianie szyby zostaje uszkodzony lakier, co w późniejszym okresie skutkuje przeciekiem.
Wiem to z własnej autopsji, bo właśnie to przerabiam i też byłem bardzo zdziwiony, że mam wodę na i pod dywanikiem. U mnie woda szła po lewej osłonie słupka. By ją zdjąć - pod zaślepką "airbag" jest śrubka, którą sobie odkręcisz, reszta trzyma się na zatrzaskach - wtedy będziesz miał lepszy dostęp wizualny do szyby od środka.
By Marcin1991 -  20 kwie 2019, 23:09
 podlaskie
#273581
Witam
Sorry za odświeżenie ale nie chce zakładać nowego tematu. Dziś wsiadłem do auta i poczułem wilgoć w aucie. Na podłodze u kierowcy wlala się woda. Ściągnąłem wodę odkurzaczem i zacząłem szukać przyczyny. Podszybiu mam czyste bo jakieś 2 msc temu mialem zapchane i wlala się. Teraz jest czyste wiec nie mogło wejść. Dałem wodę ze szlalchu, na szybę i pojawiło mi się po jakimś czasie kilka kropli z góry nad pędzlem sprzęgła tzn z tej okolicy woda musiała wejść. Myślicie że to może być przez przez odpływu wody czy raczej jest jakaś nieszczelność w dole szyby ?
Awatar użytkownika
By mmx166 -  23 kwie 2023, 22:52
 małopolskie
#290317
Witam ,
U mnie takze woda w samochodzie po stronie pasazera. Uszczelnilem ta kratke ktora jest po stronie pasazera na podszybiu silikonem, nastepnie ta gumke zaslepiajaca takze silikonem,
nadal woda cieknie do samochodu, w srodku jak sciagniemy gumy i mamy gola blache grodzi , i troche nadkola to tam sie zbiera co jakis czas delikatnie kapie... czy jest mozliwe ze na nadkolu po stronie zewnetrznej moze byc gdzies dziura?