Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By tomekvw -  17 sty 2011, 23:51
 -------
#35764
Cześć wszystkim

Mam pytanie, znalazłem w sklepie http://www.vw-shop.pl Oryginalna gałka zmiany biegów Volkswagen VW Golf Q-line z taką perforowaną osłoną. Bardzo mi się podoba i jest naprawdę w fajnej cenie.

Czy ktoś z Was już montował taką gałkę na 12mm?
By krisv -  24 gru 2013, 9:35
 mazowieckie
#113718
Witam , szukalem ale niestety nie znalazlem.
Powiedzcie prosze czy jesli mam w aucie taki mieszek bez ramki chromowej

Obrazek

Kupujac taki z ramka chromowa

Obrazek

Bedzie pasowal bez problemu ??
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  24 gru 2013, 9:38
 pomorskie
#113719
tak, ja dokonywałem takiej zmiany, tylko musisz kupić kompletny mieszek razem z ramką i z tym chromem, mieszek ten "nachodzi" niejako na popielniczkę tworząc "próg", ale tak ma być, tak jest w oryginale

swoją drogą skąd masz to zdjęcie? T o jest zdjęcie z mojego Mk5 :D pamiętam jak wysyłałem je do firmy z której kupilem mieszek z niebieską nicią a wysyłałem, bo były problemy z montażem samego mieszka do ramki, nie pasowal idealnie i musiałem kombinować dlatego "poskarżyłem"
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  24 gru 2013, 9:54
 pomorskie
#113722
fakt, z nimi korespondowałem :lol: ale jaja, poznaję swojego Golfa, miałem czarne pokrowce na siedzeniach i srebrny kapsel na gałce http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=5 ... lek#p46991" onclick="window.open(this.href);return false;

zamówiony od nich mieszek z niebieską nicią nie pasował, chyba go im odsyłałem wraz ze starą oryginalną skórą aby wzięli wymiar albo sam robiłem pomiary starego, juz dokładnie nie pamiętam, więc jeśli nie chcesz mieć problemów z montażem to lepiej kup oryginalny razem z ramką
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  24 gru 2013, 10:05
 pomorskie
#113728
krisv pisze:I jak polecasz ich wyrob ??

jakościowo bardzo dobry ale ze spasowaniem jak widzisz z powyższych postów było kiepsko, raczej polecałbym ci oryginał, oni przyslą ci sam mieszek a potem jest problem z zamocowaniem go do plastiku tej dolnej ramki, jest on dość łamliwy a mieszek fabrycznie montowany jest takimi drutami/zszywkami, ja u siebie kleiłem na tasmę 3D dwustronnie klejącą bo inaczej się nie dało
By krisv -  24 gru 2013, 10:23
 mazowieckie
#113730
Juz napisalem do tych co nowego wystawil moze odpisza :) poczekamy zobaczymy

Mettenos :) to odpuszczam wole jednak zeby sie to kupy trzymalo :)
Awatar użytkownika
By gral48 -  13 lut 2014, 20:41
 pomorskie
#120142
Chciałbym wymienić mieszek na skórzany.
Czy ktoś podpowie mi jak zamocować nowy mieszek do gałki.
Zdemontowałem stara gałke dla nauki i nie mogę ściągnąć dalej tego pierścienia ( zaznaczony strzałką ). Czy w ogóle można go ściągnąć ????
I jak to potem z powrotem zamocować ???
Nie chcę niczego urwać!!! :cray2:
Obrazek
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9