Volkswagen Golf MK5

Fotele, tapicerki, deski rozdzielcze, wygłuszenia...
By adek -  06 gru 2015, 19:23
 łódzkie
#203880
pitt52 pisze:
adek pisze:Trochę odgrzebię temat :)

Jakie są ciekawe zamienniki gałek do naszych MK5 ? Chodzi mi o produkty nie-VW, typu piłka golfowa Votexa :)
Komplet dostaniesz tutaj:
http://www.aliexpress.com/wholesale?sit ... eedQuery=n
Jeśli potrzebujesz nie typowej i np. 5-cio biegowej to też tam znajdziesz. Pzdr :cool:
To mówisz o nowej serii. Mi chodzi o coś innego, bo póki co rozważam Retro lub coś od GTI :)
By adek -  15 gru 2015, 12:55
 łódzkie
#205328
Pytanie z innej beczki - jak wyjąć gałkę i mieszek w Golfie 5, ale jakiejś dziwnej wersji - bez ramki w chromie i antracycie - mieszek wychodzi tak jakby spod otworu i sprawia wrażenie wklejanego. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem w tym aucie a nie chcę go wyrywać na siłę.

Dodano po 51 sekundach:
[quote="adek"]Pytanie z innej beczki - jak wyjąć gałkę i mieszek w Golfie 5 Trendline - nie ma tam ramki antracyt/chrom. Czy mieszek jest wklejany?
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  15 gru 2015, 15:54
 kujawsko-pomorskie
#205365
adek pisze:Pytanie z innej beczki - jak wyjąć gałkę i mieszek w Golfie 5, ale jakiejś dziwnej wersji - bez ramki w chromie i antracycie - mieszek wychodzi tak jakby spod otworu i sprawia wrażenie wklejanego. Nigdy się z czymś takim nie spotkałem w tym aucie a nie chcę go wyrywać na siłę.

Dodano po 51 sekundach:
adek pisze:Pytanie z innej beczki - jak wyjąć gałkę i mieszek w Golfie 5 Trendline - nie ma tam ramki antracyt/chrom. Czy mieszek jest wklejany?
Pod gałką mieszek jest zaciśnięty plastikowym pierścieniem. Trzeba go odsunąć od gałki ( idzie ciężko ale da się )
By adek -  15 gru 2015, 16:49
 łódzkie
#205372
BRUNO55 pisze:
adek pisze: Pod gałką mieszek jest zaciśnięty plastikowym pierścieniem. Trzeba go odsunąć od gałki ( idzie ciężko ale da się )
Dzięki :) I mieszek wtedy schodzi też bez problemu?
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  15 gru 2015, 17:31
 kujawsko-pomorskie
#205379
adek pisze:
BRUNO55 pisze:
adek pisze: Pod gałką mieszek jest zaciśnięty plastikowym pierścieniem. Trzeba go odsunąć od gałki ( idzie ciężko ale da się )
Dzięki :) I mieszek wtedy schodzi też bez problemu?
Trzeba zdjąć ten plastikowy pierścień z gałki bo inaczej nie przejdzie przez otwór mieszka ale na samym poczatku trzeba zdjąć z gałki tą metalową opaskę zaciskową. Czego się boisz ?. Jak zepsujesz to kupisz nową taką samą za grosze.
By adek -  15 gru 2015, 17:31
 łódzkie
#205380
BRUNO55 pisze:
adek pisze:
BRUNO55 pisze:
Dzięki :) I mieszek wtedy schodzi też bez problemu?
Trzeba zdjąć ten plastikowy pierścień z gałki bo inaczej nie przejdzie przez otwór mieszka ale na samym poczatku trzeba zdjąć z gałki tą metalową opaskę zaciskową. Czego się boisz ?. Jak zepsujesz to kupisz nową taką samą za grosze.
Tego że to nie mojego auta dotyczy :)
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  15 gru 2015, 18:04
 kujawsko-pomorskie
#205382
No to teraz już nie wiem o co Tobie chodzi. Masz wszystko wyjaśnione i tylko robić. A jak nie wierzysz to się nie dotykaj. :cool:
By Rost -  16 gru 2015, 22:20
 małopolskie
#205521
wiem że któryś raz koleji ale chce sie upewnic; gałka od mk6 pasuje p&p a od mk7 trzeba ciąć tak?
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 9