Volkswagen Golf MK5

tapatalk Zmiany na tapatalku tapatalk

W zwi─ůzku z przej─Öciem konta forum na tapatalku, prosimy wszystkich u┼╝ytkownik├│w o usuni─Öcie starego profilu oraz wyszukanie go ponownie po frazie Forum VW Golf V. Stare konto przestanie by─ç aktywne.

Karoseria, nadwozie, lakier, baga┼╝niki, uchwyty itp
Awatar u┼╝ytkownika
przez WACEK -  
 pomorskie
Paweldaniel pisze:Witam panowie czy ta klamka b─Ödzie pasowa┼éa do golfa , pytam bo widz─Ö ze niekt├│re klamki maj─ů z ty┼éu jakby inne wpi─Öcie.

http://allegro.pl/golf-v-5-passat-b6-eo ... 74109.html

Og├│lnie b─Ödzie pasowa─ç nie wiem jak tam z wtyczk─ů bo do nie kt├│rych klamek trzeba zmieni─ç czy przed┼éu┼╝y─ç
U mnie w domu le┼╝y taka oryginalna z Golfa V

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar u┼╝ytkownika
przez Paweldaniel -  
 zachodniopomorskie
Witam go┼Ť─ç od klamki kt├│r─ů znalaz┼éem na allegro twierdzi ┼╝ebym sprawdzi┼é numer swojej klamki tylko czy jest mo┼╝liwo┼Ťc bez rozbierania
przez ikoochar -  
 ┼Ťl─ůskie
U mnie te┼╝ pad┼é zamek i musze go wymieni─ç w golfie v hb. Wiem ┼╝e napewno pasuje zamek z passata b6,b7 kombi. Ale czy pasuje te┼╝ zamek z golfa VI? Jego numery r├│┼╝ni─ů si─Ö tylko 3 pierwszymi znakami.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos -  
 pomorskie
ikoochar pisze:U mnie te┼╝ pad┼é zamek i musze go wymieni─ç w golfie v hb. Wiem ┼╝e napewno pasuje zamek z passata b6,b7 kombi. Ale czy pasuje te┼╝ zamek z golfa VI? Jego numery r├│┼╝ni─ů si─Ö tylko 3 pierwszymi znakami.

odpowied┼║ na twoje pytanie jest na 2 stronie aktualnego tematu
przez ikoochar -  
 ┼Ťl─ůskie
Mettenoos pisze:
ikoochar pisze:U mnie te┼╝ pad┼é zamek i musze go wymieni─ç w golfie v hb. Wiem ┼╝e napewno pasuje zamek z passata b6,b7 kombi. Ale czy pasuje te┼╝ zamek z golfa VI? Jego numery r├│┼╝ni─ů si─Ö tylko 3 pierwszymi znakami.

odpowied┼║ na twoje pytanie jest na 2 stronie aktualnego tematu

Ja pytam o zamek a nie klamke
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7