Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, baga┼╝niki, uchwyty itp
przez soja - Filantrop  -  
 zachodniopomorskie
Panowie, a czym zdj─ů─ç sam srebrny znaczek vw z reszty zamka w klapie, abym m├│g┼é za┼éo┼╝y─ç pod sp├│d tak─ů foli─Ö z kratk─ů foteli gti mVK?

Obrazek

A to zamek w moim golfie. Chyba z MK6

Obrazek
Ostatnio zmieniony 01 cze 2017, 23:12 przez soja, ┼é─ůcznie zmieniany 3 razy.
 zachodniopomorskie
Dzi─Öki Ramzes.
Na pewno będę wyjmował cały znaczek z klapy, bo łatwiej będzie też nalożyć folię wraz z podgrzewaniem.
Awatar u┼╝ytkownika
przez Siwek92 - Fan Forum  -  
 ┼Ťl─ůskie
soja pisze:Dzi─Öki Ramzes.
Na pewno będę wyjmował cały znaczek z klapy, bo łatwiej będzie też nalożyć folię wraz z podgrzewaniem.

Gdzie naby┼ée┼Ť taka folie? ┼üadnie si─Ö prezentuje :)

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 zachodniopomorskie
Niestety to USA Ecs tuning. Maj─ů super rzeczy. Ja dopiero jestem na etapie zbierania kasy, bo bardzo du┼╝o kosztuje przesy┼éka do Polski. Maj─ů te folie do MKV, M6, MK7
Interesuje mnie wz├│r kratki z foteli MKV GTI INTERLAGOS. Mam takie fotele w ┼Ťrodku auta.

1 Folia pod znaczek na tyln─ů klap─Ö (mo┼╝e by─ç w sze┼Ť─çiu cz─Ö┼Ťciach lub jednej)

Obrazek

Obrazek

2 Plakietki na uchwyty foteli. Mam taki pomysł, że na jednym uchwycie fotela będzie taka plakietka w kratkę, a na drugim nazwa mojej wersji auta, czyli sportline w aluminium (to akurat już mam), ale pod literami będzie folia Interlagos

Obrazek

Obrazek

3 W ofercie sama folia w wi─Ökszym rozmiarze....

Obrazek

... potrzebuj─Ö jej do oklejenia:

ramek tablic rejestracyjnych. Na zdj─Öciu ramka w wersji USA (na szcze┼Ťcie na folii nie ma tego napisu ECS tuning). Z foli─ů pod znaczkiem klapy baga┼╝nika dobrze b─Ödzie si─Ö komponowa┼éo. Tak s─ůdz─Ö

Obrazek

....Lusterka wewn─Ötrznego

Obrazek

oraz

fragmentu listwy aluminiowej, kt├│ra przechodzi wzd┼éu┼╝ deski rozdzielczej. Chc─Ö oklei─ç t─ů ta┼Ťm─ů ok. 4 cm listwy z prawej strony.
Folia b─Ödzie mi potrzebna te┼╝ pod napis sportline, aby wida─ç bylo j─ů w literach SPORTLINE
 zachodniopomorskie
Wczoraj uda┼éo mi sie zam├│wi─ç drobiazgi o kt├│rych pisz─Ö w po┼Ťcie powy┼╝ej. Ciesz─Ö si─Ö bo cos czuj─Ö ┼╝e to b─Ödzie dobrze wygl─ůda─ç :threaten:
przez Mariuszy77 - ┼╗├│┼étodzi├│b  -  
 wielkopolskie
Mam pytanko. Czy emblemat (chodzi o chromowane logo na klamce) po podmienieniu ori mk5 na ten chrom od mk6 b─Ödzie odstawa┼é? Je┼Ťli tak to czy tak samo jak by to by┼éa klamka mk6 do mk5 czy mniej? Wiem, ┼╝e by┼éo par─Ö post├│w wy┼╝ej ale nie mam pewno┼Ťci czy mowa by┼éa o ca┼éej klamce czy samym chromie.
Z g├│ry dzi─Öki za odpowied┼║.
 zachodniopomorskie
A to nie wiem :fluff: . Ja mam znaczek i cały zamek z MK6 i nie odstaje. W MK7 to dopiero odstaje i to oryginalny