Volkswagen Golf MK5

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy
Karoseria, nadwozie, lakier, baga┼╝niki, uchwyty itp
przez mathev -  06 pa┼║ 2017, 9:27
 dolno┼Ťl─ůskie
Cze┼Ť─ç,

Mam do┼Ť─ç du┼╝y problem, mianowicie nie mog─Ö otworzy─ç drzwi kierowcy. Je┼╝d┼╝─Ö golfem trzy drzwiowym. Musia┼éem rozebra─ç drzwi bo urwa┼éa mi si─Ö linka od opuszczania szyby. Po naprawie wsiad┼éem i pojecha┼éem bez sprawdzania poprawno┼Ťci dzia┼éania drzwi. Po oko┼éo 30km us┼éysza┼éem jakby co┼Ť spad┼éo w drzewach/zamku.
Drzwi nie mog─Ö otworzy─ç ani ┼Ťrodka ani od zewn─ůtrz. Po przekr─Öceniu kluczyka s┼éycha─ç jak si─Ö zamykaj─ů i otwiera wszystkie drzwi centralnie.

Jak mogę otworzyć drzwi żeby zabrać się za zamek? Dużo czytałem i nic nie znalazłem na ten temat. Proszę bardzo o pomoc.
Awatar u┼╝ytkownika
przez A-R-T-U-R -  06 pa┼║ 2017, 9:47
 mazowieckie
1. temat postu nic nie m├│wi
2. podobne tematy ju┼╝ istniej─ů wi─Öc prosz─Ö tam kontynuowa─ç
3. zamykam

Aktualizacja forum

Nast─ůpi┼éa bardzo du┼╝a aktualizacja forum. Zosta┼é zaktualizowany ca┼éy core wraz z wszystkimi modu┼éami i template do nich przypisanych. W przypadku znalezienia nieprawid┼éowo┼Ťci w dzia┼éaniu forum u┼╝ytkownicy proszeni s─ů w pierwszej kolejno┼Ťci o wyczyszczenie pami─Öci podr─Öcznej przegl─ůdarki (Zazwyczaj CTRL + F5) a gdy ta operacja nie pomo┼╝e o zg┼éoszenie poprawki w odpowiednim dziale koniecznie w formie listy