Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, baga偶niki, uchwyty itp
przez homes -  22 gru 2016, 19:07
 艂贸dzkie
witam...wie kto艣 jak awaryjnie otworzy膰 klapke wlewu paliwa...nie mo偶na dosta膰 si臋 przez tapicerke baga偶nika poniewa偶 zabudowa jest zrobiona z plastiku i nie ma doj艣cia....golf plus 2007
Awatar u偶ytkownika
przez leszek158 -  23 gru 2016, 9:07
 lubelskie
@homes - znalaz艂em tak膮 wypowied藕, spr贸buj:

"Krzycho pisze:
Wystarczu odciagnac prawy materialowy boczek tapicerki tak jak by sie chcialo wymienic zarowki w lampie i wsadzic reke w strone wlewu paliwa, bedzie tam silownik do otwierania klapki i tam znajdziecie element ruchomy ktoru trza przesunac i klapka sie otwazy"
przez homes -  23 gru 2016, 10:21
 艂贸dzkie
po wielokrotnym naciskaniu przycisku otwierania klapki w ko艅cu si臋 otworzyl ...nie wiem mo偶e to lekki mrozik jest wszystkiemu winien...na razie dzia艂a ...ale wimienie silniczek po swietach...uzywka oko艂o 30 pln dzi臋ki za podpowiedzi
Awatar u偶ytkownika
przez krzychuu_ktm -  23 gru 2016, 11:27
 wielkopolskie
homes pisze:po wielokrotnym naciskaniu przycisku otwierania klapki w ko艅cu si臋 otworzyl ...nie wiem mo偶e to lekki mrozik jest wszystkiemu winien...na razie dzia艂a ...ale wimienie silniczek po swietach...uzywka oko艂o 30 pln dzi臋ki za podpowiedzi
U偶ywka mo偶e za chwil臋 te偶 nie dzia艂a膰. Wymontuj silniczek i spr贸buj go rozebra膰, mo偶e co艣 nie styka..
przez mkapilkr -  02 gru 2017, 10:03
 lubelskie
Moim problemem by艂o ze musia艂em z kluczykiem klika膰 po kilka razy jak g艂upi na stacji aby klapka w ko艅cu odskoczy艂a.
Wygl膮da to na stacji okropnie wi臋c rozebra艂em zamek od sterowania klapki wlewu paliwa.
Opisze mo偶e si臋 komu艣 przyda. Nowy kosztuje ponad 100 wi臋c warto a roboty mo偶e godzina.
W moim przypadku problemem by艂 silniczek elektryczny kt贸ry mia艂 ryglowa膰 i odryglowa膰 zamek blokada
po pod艂膮czeniu na kr贸tko nie chcia艂 ruszy膰 ale jak go pukn膮艂em przekr臋ci艂em palcem to wystartowa艂 jak g艂upi.
Na 10 pr贸b uda艂o si臋 tylko dwa razy.
Naprawi艂em to w taki spos贸b 偶e da艂em mu pochodzi膰 10-20 minut aby po艂膮czenie szczotki si臋 podtar艂y bo uwa偶am 偶e to w艂a艣nie one po艣niedzia艂y itp
Po tym zabiegu na 10 pr贸b w lewo i w prawo silniczek startowa艂 10 na 10
po z艂o偶eniu wszystko 艣miga.
Ale i tak mam pytanie
czy kto艣 wie gdzie mo偶na kupi膰 sam silniczek ?