Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By glodek -  08 cze 2013, 22:54
 wielkopolskie
#100131
oRMOo pisze:Orientujecie się czy ten z MK-VI podejdzie do piąteczki?
Podejdzie tylko dwa kabelki trzeba będzie przedłużyć o jakieś 5-10 cm bo klamka nowa z mk6 ma w innym miejscu gniazdo do wtyczki !!
By matmixmix -  08 lip 2014, 22:14
 dolnośląskie
#137001
Pidzers pisze:Dobra cena i zdecydowanie mniej kłopotliwy znaczek :) Dlatego zmieniłem :D
no nie wiem czy ten z po prawej z zaglebieniami jest taki mniej klopotliwy, chyba na odwrot, jest duzo gorszy w utrzymaniu czystosci. czhyba wacikiem go trzeba czyscic w tych zakamarkach
By matmixmix -  08 lip 2014, 22:51
 dolnośląskie
#137006
nie ma ? pewny jesteś ? myślałem że jest. nawet na allegro widziałem te klamki z opisem do passata b6 kombi. w takim razie czy od sedana podejdzie ? bo od pasatow więcej tego jest. można klape kupić lekko zagieta ze znaczkiem za 50zł a nie sam znaczek za 100 to tzn klamke.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  08 lip 2014, 23:04
 śląskie
#137007
w kombi logo VW na klapie to tylko znaczek nie ruchomy.
Przekonałem się o tym własnoręcznie jak chciałem takie auto otworzyć własnie tym znaczkiem :laugh:
By matmixmix -  26 paź 2014, 13:44
 dolnośląskie
#148135
oRMOo pisze:Orientujecie się czy ten z MK-VI podejdzie do piąteczki?
teoretyczni pasuje praktycznie nie. i nie chodzi tu o kostki, przedluzanie kabli itp
By jmwaj91 -  27 paź 2014, 19:32
 zachodniopomorskie
#148369
matmixmix pisze:
oRMOo pisze:Orientujecie się czy ten z MK-VI podejdzie do piąteczki?
teoretyczni pasuje praktycznie nie. i nie chodzi tu o kostki, przedluzanie kabli itp
niby czemu nie pasuje?
By jmwaj91 -  28 paź 2014, 19:15
 zachodniopomorskie
#148488
A-R-T-U-R pisze:pasuje bo mają koledzy pozakładane i już...
No właśnie ja też mam od VI i wszystko działa. Dlatego też chciałbym się dowiedzieć czemu "praktycznie nie pasuje" :wink:
By matmixmix -  30 paź 2014, 18:12
 dolnośląskie
#148768
jmwaj91 pisze:
A-R-T-U-R pisze:pasuje bo mają koledzy pozakładane i już...
No właśnie ja też mam od VI i wszystko działa. Dlatego też chciałbym się dowiedzieć czemu "praktycznie nie pasuje" :wink:
a no temu ze jak ktos ma klamke starszego typu (ta gladką ) a zalozy do takiej klapy nowsza klamke ( wypukle/ wytlaczane logo) to bedzie wystawac ponad klape, i na odwrot, jak zalozymy starsza klamke do klapy ktora fabrycznie miala klamke z tym logo wypuklym to bedzie wglebiona do srodka. moze komus to nie przeszkadza i nie zwraca uwagi na to. ale jak dla mnie to ohyda. wyglada jak by klapa byla uszkodzona i ktos cos zle spasowal. nikt o tym na forum nie wspomnial.
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  30 paź 2014, 19:11
 warmińsko-mazurskie
#148786
zbyńo.ko pisze:Było na pewno napisane 6R0827469C i 3C5827469?, ale co do tej końcówki nie wiem, chyba że zobaczę juto :blush: No i jest troszkę inny niż u NAS. Bo troszkę wystaje i szybko się zamyka, nie ma tego chyba spowalniacza jak w oryginalnej klamce. Ale nie będę się tym martwił, dla mnie jest spoko. :)

Obrazek
dexter23pl pisze: tego nie wiedziałem i też nikt nie pisał. ...
Ja tylko tak troszkę wspomniałem :blush: Ale jest sposób na to, żeby mniej odstawała, ja dociełem sobie taką podkładkę z gumy ze 3mm i włożyłem pod ten zamek-emblemat i tak to wyglada jak na foto :) Nie jestem pewny ale może jest w starszych autach 2003-2004 klapa jest troszke inaczej może zrobiona :unsure: bo koleś kiedyś zakładał podobny zamek-emblemat i u niego prawie wcale nie wystawała, a ma furę z 2006r, albo może w tym zamku-emblematcie jest jakaś różnica, nie wiem :?: :unsure:
Mi tam pasuje ta klamka u mnie jak jest, :cool:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 10