Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Agravka -  16 sie 2007, 13:21
 -------
#6189
Kilka dni temu zauwa¿y³am, ¿e co¶ mi odstaj± drzwi kierowcy. Kiedy w³o¿y³am rêkê za uszczelkê i okaza³o siê, ¿e mog³am odgi±æ bez problemu kawa³ek blachy to siê do¶æ mocno zdziwi³am. Pojecha³am do ASO..

Generalnie to drobna sprawa, nic wielkiego siê nie sta³o, a naprawa to tylko dokrêcenie jednej ¶rubki. Niemniej jednak niewielu osobom co¶ takiego siê w ¿yciu przytrafi³o, zatem wszyscy moi znajomi siê dziwili temu kwiatkowi (no ale to w koñcu autko nowej klasy bezpieczeñstwa i ma drzwi z kilku elementów).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PS. Ciekawe czy by odpad³y przy 200stu, 230stu km/h:)
Awatar użytkownika
By maluszek -  16 sie 2007, 15:39
 mazowieckie
#6190
¶ruba od poszycia drzwi siê odkrêci³a?

ten patent ze zdejmowanym poszyciem zosta³ wprowadzony w pi±tej generacji (czwarta ma przyspawane poszycie), wiêc niedoskona³o¶ci nie dziwi±. wydaje mi siê jednak, ¿e ogólnie to niez³y pomys³.
Awatar użytkownika
By tygrysek -  18 lis 2007, 23:56
 -------
#6965
Nawet bardzo dobry ... bior±c pod uwagê parkowanie w ciasnych miastach miedzy samochodami nie unikniemy drobnych obiæ otaræ itp .... wtedy wymieniasz tylko poszycie i sporo kasy zostaje w kieszeni
By Mandi -  19 lis 2007, 17:48
 dolnośląskie
#6975
mia³em to samo ----ja znów wkrêci±³em jak¶ swoja srubkê i prysn±³em czarnym sparyem ¿eby nie by³o widaæ:)
By pietrekth7 -  08 mar 2010, 16:41
 łódzkie
#22464
Witam zastanawia mnie pewna kwestia dotycząca drzwi w 3D golf V mianowicie jak widać na zdjęciu zaznaczyłem na żółto miejsce gdzie odstają trochę drzwi tylko tam na całej linij jest ok . Drzwi nie bite ,nie malowane . Jeśli uchwyt przesune do środka wtedy wciąga całe drzwi i tam gdzie jest zaznaczone jest ok ale drzwi są wciągniete do środka .
Czy tak powinno być w 3D ????

http://img651.imageshack.us/i/golfv.jpg/" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdrawiam
By krisv -  08 mar 2010, 17:34
 mazowieckie
#22466
Powiem ci tak z tej odleglosci ciezko obiektywnie ocenic to. Najlepiej jakbys mial zdjecie z bliska wowczas osoby posiadajace wersje 3 drzwiowy by ci odp.
Awatar użytkownika
By malydaras -  08 mar 2010, 18:02
 mazowieckie
#22468
pietrekth7, możliwe, że popuściła śruba mocująca poszycie zewnętrzne. Zdejmij tą czarną plastikową osłonę co leci od dołu do góry z tyłu drzwi i będziesz widział czy coś się poluzowało.
By pietrekth7 -  08 mar 2010, 19:49
 łódzkie
#22483
malydaras pisze:pietrekth7, możliwe, że popuściła śruba mocująca poszycie zewnętrzne. Zdejmij tą czarną plastikową osłonę co leci od dołu do góry z tyłu drzwi i będziesz widział czy coś się poluzowało.
Witam chodzi o tą listwe co na czerwono zaznaczyłem ???? ----- http://pietrekth7.wrzuta.pl/obraz/7hTW1dpIKHE/drzwi" onclick="window.open(this.href);return false;


pozdro
By pietrekth7 -  09 mar 2010, 13:41
 łódzkie
#22531
malydaras pisze:Tak, o tą listwę chodzi. Ściągasz od dołu, przynajmniej tak jest w 5D.

Witam
Ściąga się listwe jest 5 śrubek poluzować ustawić płat i skręcić :D . Wielkie dzieki malydaras pozdrawiam