Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Wolfi -  21 maja 2014, 10:14
 śląskie
#132192
Regulacja odbojnikiem nie pomaga, po lewej stronie na całej długości jest większa szpara względem prawej strony. Na górze między klapą a karoseria jest równo.
By kuba94 -  22 maja 2014, 12:22
 pomorskie
#132356
Miedzy klapa a karoseria czyli góra i miedzy szyba a karoserią powinny być równe przerwy . Regulować trzeba na górnych zawiasach a później na uchu dolnym . A potem już kosmetykę lampami. Klapę regulujesz na zdjętych amorach
By carolsz -  28 lip 2016, 17:40
 dolnośląskie
#235410
dziś u siebie zauważyłem, że spojler z lewej strony jest ok, a z prawej trochę niżej, że patrząc z tyłu widać krawędź dachu. da się to jakoś szybko poprawić czy trzeba cały dzień tracić ? dodatkowo lampa z prawej strony wystaje nieco do zewnątrz (w sumie to mi się rzuciło w oczy i potem zobaczyłem, że mam krzywą klapę)
By akon89 -  24 cze 2019, 17:51
 wielkopolskie
#275311
Chciałem wyregulować klapę w prawo ponieważ strasznie widać mi siłownik od klapy. Mam w planach wymianę ich. Pytanie moje,czy regulacja prawo\lewo wygląda tak: Wyciągamy siłowniki następnie luzujemy 4 śruby,które są na wysokości oczu po otwarciu klapy i klapę delikatnie przesuwamy w prawo,czy lewo tak? :)