Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Neosternik -  25 sie 2010, 7:03
 dolnośląskie
#29170
Witajcie,w moim Golfie V Variant drzwi od strony kierowcy jakby lekko opadly,gdy sa zamkniete to wszystko jest równo,ale gdy otworze je klamka,to siadaja i po przylożeniu do slupka górny róg drzwi jest za nisko i ocieraja uszczelki,a nie chce zeby zostały zniszczone.Jak można to regulować??
Prosze o pomoc w zwiazku z tym ze jestem nowym użytkownikiem:)Pozdrawiam wszystkich.
By pietrekth7 -  25 sie 2010, 17:25
 łódzkie
#29204
Witam miałem podobny problem i czytałem tu i tam jak zrobić to samemu. Spróbowałem ale to nie jest takie proste.
Najlepiej pojechać do aso lakierni-blacharstwo za 50 zł. zrobią to super i szybko. Tak było w moim przypadku.


Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Neosternik -  25 sie 2010, 17:32
 dolnośląskie
#29205
No własnie sklaniam sie do odwiedzenia ASO,chocby dlatego ze jesli zlece im reg drzwi i po jakims czasie znow opadna to mam od nich gwarancje na usługe i zawsze można do nich wrócic:)
Również szukałem tu na forum i w necie ale nie znalazłem nic konkretnego.
Zadzwonie jutro do ASO i umówie sie na reg drzwi.
Dziekuje i pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
By Neosternik -  03 wrz 2010, 22:55
 dolnośląskie
#29488
Moi drodzy,jesli chodzi o regulacje opadajacych drzwi od strony kierowcy to własnie jestem po wizycie w ASO i ustawili je pieknie:):)
Calość trwała z 30 min i za tyle policzyli.Zapłaciłem 107zl.Mysle ze robili to max 15min,ale raczej jest to nie udowodnienia:(
Jest też tego dobra strona...mam fakture..mam gwarancje na usługe,jesli sytuacja sie powtórzy,to jade do ASO i na wejsciu mowie ze spier...sprawe bo drzwi znow opadly,a wy je regulowaliscie wiec teraz poprawiajcie:):)
Mam nadzieje ze od teraz bedzie juz jednak ok.


http://vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=56&t= ... acja+drzwi" onclick="window.open(this.href);return false;