Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By jacala -  24 maja 2016, 19:47
 śląskie
#229079
2 tygodnie temu wymieniałem u siebie przednią szybę z ubezpieczenia.
Wziąłem Sekurita, oczywiście z oczkiem pod czujnik i dodatkowym wyciszeniem (ponoć z mk6 i na szybie jest taki znaczek z uchem).
Wydaje mi się że faktycznie jest ciszej w środku.
Koszt 680 zł z założeniem w Gliwicach.
Awatar użytkownika
By TomuŚ -  25 maja 2016, 10:25
 pomorskie
#229135
jacala pisze:2 tygodnie temu wymieniałem u siebie przednią szybę z ubezpieczenia.
Wziąłem Sekurita, oczywiście z oczkiem pod czujnik i dodatkowym wyciszeniem (ponoć z mk6 i na szybie jest taki znaczek z uchem).
Wydaje mi się że faktycznie jest ciszej w środku.
Koszt 680 zł z założeniem w Gliwicach.

Do mnie dziś ma dzwonić fachowiec który bedzie mi zakładał, generalnie i tak bede chciał dopłacić za czarny pasek od góry, zapytam tez o taką szybę jak ty masz...

U mnie okienko na czujnik musi być bo czujnik jest, dodatkowo bede chciał zrezygnować z okienka na VIN :)
Awatar użytkownika
By Krzycho -  25 maja 2016, 12:32
 małopolskie
#229146
Ramzes pisze:Tylko przypilnuj żeby dobrze wkleili bo u mnie jest za nisko. Nie zwróciłem od razu uwagi i dupa
a mówiłem Ci abyś ich pilnował!
By wojniz -  25 maja 2016, 12:33
 podkarpackie
#229148
Ramzes pisze:Tylko przypilnuj żeby dobrze wkleili bo u mnie jest za nisko. Nie zwróciłem od razu uwagi i dupa
Nie za bardzo rozumiem, co masz na myśli "za nisko". Między szybą a dachem jest za duży odstęp? Szyba wystaje na podszybiu? Możesz może jakąś fotkę wrzucić?
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  25 maja 2016, 14:01
 dolnośląskie
#229157
TomuŚ pisze:rzecz jasna po wymianie szyby bede chciał nowe wycieraczki co polecacie, jakie macie u siebie :?: :?:
sądzę, iż użycie wyszukiwarki i późniejsze przestudiowanie kilku stron nie stanowi dużego problemu :naughty:
podpowiem
http://www.vwgolfv.pl/search.php?st=0&s ... ycieraczki

a w śród wyszukanych pozycji można znaleźć
http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=1&t=1553
By i@maciej -  14 wrz 2016, 23:06
 wielkopolskie
#239194
Mam pytanko. Czy w golfie występowały różne rodzaje szyb przednich ? Wiem że różne były wersje pod i bez czujnika, ale nie o to chodzi.
W innych autach które miałem do tej pory spotykałem szyby w różnych "barwach" np z niebieską czy zieloną poświatą na całej powierzchni(widoczne z zewnątrz).
Czy takie coś wystepowało i w naszych V ?