Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By trzeci5 -  10 cze 2015, 23:04
 śląskie
#181713
podgrzanie w piekarniku nie poskutkowało przy rozklejaniu bo te lampy nie są sklejane klejem nie wiem jak ta metoda się fachowo nazywa,może kolega co pracuje w Valeo się wypowie
By Janek52 -  17 cze 2015, 18:20
 podkarpackie
#182386
A u mnie w tylnych lampach (tych w klapie bagażnika) jest woda. Taka okragła rosa. Jak w nią puknę to tak ładnie spływa.
Tylko jak się tam dostała ? Gdzieś jest chyba nieszczelność ? :threaten:
Awatar użytkownika
By pavlos2 -  05 maja 2016, 23:15
 podlaskie
#227062
A jaj mam do was pytanie czy tylne lampy będą pasowały od Anglika ?Czytałem gdzieś ,żeby uważać na tego typu lampy ,gdyż wsteczny może być po przeciwnej stronie niż w europejczyku jak i reszta świateł typu przeciwmgielna itp.
By Buczek21 -  06 maja 2016, 9:14
 śląskie
#227080
pavlos2 pisze:Dzieki za informację i rozjaśnienie ,właśnie zbytnio tego nie byłem pewien .Czyli jak coś to szukam z europejczyka :)
Niekoniecznie..
Wystarczy wyciągnąć tylko szkiełko z klosza...One są na 3 zatrzaskach i robisz z lampy przeciwmgielnej wsteczny i na odwrót...
Budowa klosza ta sama niezależnie od wersji.
Szczególnie jak piszesz ze masz teraz stare klosze..To kupujesz angliki w idealnym stanie(nie porysowane) i przekładasz tylko szkiełka z swoich i wsio.
By adek -  06 maja 2016, 23:03
 łódzkie
#227164
pavlos2 pisze:A jaj mam do was pytanie czy tylne lampy będą pasowały od Anglika ?Czytałem gdzieś ,żeby uważać na tego typu lampy ,gdyż wsteczny może być po przeciwnej stronie niż w europejczyku jak i reszta świateł typu przeciwmgielna itp.
Tylne różnią się wstecznym i przeciwmgielnym (odwrotnie niż w UE), tak jak chłopaki pisali można przełożyć ale to już Twoja wola. Zawsze taniej wyjdzie kupić zewnętrzne z UK, a środki UE i tyle.
Awatar użytkownika
By przemo564 -  10 maja 2016, 13:48
 łódzkie
#227591
paku pisze:Lampy tylnej łatwo się nie rozklei. Pracuje w Valeo, gdzie lampy do naszego golfa były produkowane. Pewnie szyba miała jakiś defekt którego nikt nie wychwycil i pojechala do klienta.

Wysłane z mojego GT-I9305 przy użyciu Tapatalka
A mam takie pytanie skoro pracuhesz w VALEO
mam lampy co prawda Ledowe ori VALEO robione w PL i możesz się zorientować czy da się u was zrobić w lampach sklapy ringi w środku by były jak fabryka? Albo zamowić takie gotowe

Takie jak poruszane w temacie:
http://www.vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=52&t=12783