Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Narat -  08 mar 2016, 20:59
 podkarpackie
#219078
Sam przymierzam się do zmiany zderzaka na gt i też zastanawiałem się nad kolorem grilla bo lubię kontrasty, a mam też takiego czarnego golfa jak Ty więc 1 opcja jak dla mnie jest idealna.
Czekam na rezultaty u Ciebie :D
Awatar użytkownika
By arfyc -  15 maja 2016, 21:14
 wielkopolskie
#228159
troszkę odświeżę temat
jak widać na zdjęciu mam dużo chromu jak na kolor srebrny dlatego myślę aby atrapę grilla zrobić albo w kolor Auta albo w czarny lakier lub mat ?? a chrom zostawić tylko na łukach przy halogenach co o tym sadzicie czy to dobry pomysł ??
Obrazek
Awatar użytkownika
By mati5123 -  15 maja 2016, 21:27
 pomorskie
#228163
Też bym zostawił jak jest .
Jak byś chciał w ten czarny połysk pomalować to z listwami też coś trzeba pomyśleć bo do czego ten chrom na listwach by ci wtedy pasował ? :fluff:
Awatar użytkownika
By arfyc -  15 maja 2016, 21:30
 wielkopolskie
#228164
mati5123 pisze:Też bym zostawił jak jest .
Jak byś chciał w ten czarny połysk pomalować to z listwami też coś trzeba pomyśleć bo do czego ten chrom na listwach by ci wtedy pasował ? :fluff:
no jeśli w kolor auta to tylko atrape + listwy przy znaczku by zostały jak jest
natomiast jak czarne połysk to z listwami oczywiście
sam nie wiem...na razie to pomysł tylko ale nie ukrywam jeśli ktoś umiałby zrobić VT byłbym wdzięczny
By Macabra91 -  28 sty 2018, 21:15
 wielkopolskie
#261481
ja do lc9z przod mam czarny a tyl znaczek na czerwono odciec p9 z palety forda bardzo podobny do paska w grillu na czarnym tle polysk, do tego zderzak tyl r32 look z dyfuzorem w tym saym kolorze ;)