Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By pavlos2 -  17 kwie 2016, 23:10
 podlaskie
#224837
Hejka...

Mam problem z tylnymi drzwiami ,a raczej z ich klamką która jest luźna .Zaślepka siedzi sztywno ,tylko gamga się sama rączka.Linka zapięta na ostatni ząbek zatem regulacji ,żeby podciągnąć raczej żadnej nie mam .Nagrałem krótkie Video ,abyście mogli zobaczyć o co mi chodzi .I teraz pytanie czy problem jest w samej klamce i trzeba szukać nowej czy wystarczy coś podregulować ?

Video:
http://patrz.pl/film,film-0001-mp4,149096.html
Awatar użytkownika
By bazylek -  18 kwie 2016, 7:38
 mazowieckie
#224872
hehe w rękawiczkach a może pojechałeś na robote po auto i nie możesz się dostać co?! hahaha :threaten:
a tak na poważnie, rozbierz zewnętrzne poszycie drzwi i zobacz co da się zrobić :)
Awatar użytkownika
By pavlos2 -  18 kwie 2016, 7:46
 podlaskie
#224874
heheh ...nie ,zdejmowałem osłonę słupka środkowego i nie chciałem jej pobrudzić ,dlatego rękawiczki zarzuciłem i przy okazji filmik nagrałem :)

ps.Adminie nie mam już filmu na kompie ,dlatego nie mogę przeżucić go na Youtube :fluff:
Awatar użytkownika
By Cimek -  03 maja 2016, 11:08
 opolskie
#226725
pavlos2 pisze:heheh ...nie ,zdejmowałem osłonę słupka środkowego i nie chciałem jej pobrudzić ,dlatego rękawiczki zarzuciłem i przy okazji filmik nagrałem :)

ps.Adminie nie mam już filmu na kompie ,dlatego nie mogę przeżucić go na Youtube :fluff:
Czyżby cięgło spadło/zerwało się?