Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By etech9403 -  20 lip 2010, 13:49
 -------
#28131
hej,

w sobotę myłem Karscherem samochód i zaczął mi odpadać bezbarwny lakier (chyba ochronny, nie znam się ;)). Proszę o pomoc co w takim wypadku zrobić. Samochód miał niedawno (ok roku temu) wymieniany i malowany błotnik (to na nim odpada lakier) i malowany .

Co w takiej sytuacji mogę zrobić?
By kuba94 -  20 lip 2010, 14:31
 pomorskie
#28133
Pewnie schodzi Ci klar .Źle był położony albo w złych proporcjach wymieszany .Tylko ratuje cie lakiernik najlepiej ten co to tak zrobił beznadziejnie w ramach reklamacji. Najlepsze wyjście to położyć nowy klar do póki baza nie uszkodzona i to na całym elemencie.
By emiter -  20 lip 2010, 14:58
 łódzkie
#28134
etech9403 pisze:hej,

w sobotę myłem Karscherem samochód i zaczął mi odpadać bezbarwny lakier (chyba ochronny, nie znam się ;)). Proszę o pomoc co w takim wypadku zrobić. Samochód miał niedawno (ok roku temu) wymieniany i malowany błotnik (to na nim odpada lakier) i malowany .

Co w takiej sytuacji mogę zrobić?
Reklamacja, do ponownego lakierowania, jeśli poważna firma to nie powinni stwarzać problemów tylko przeprosić i polakierować ponownie. :wink:
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  21 lip 2010, 8:57
 pomorskie
#28154
etech9403 pisze:Samochód miał niedawno (ok roku temu) wymieniany i malowany błotnik (to na nim odpada lakier) i malowany

w jakimś autoryzowanym serwisie czy u "Staszka" w warsztacie?