Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
By Marcin_111 -  22 lis 2021, 16:11
 pomorskie
#287669
Witam,dostaje mi sie gdzes woda do bagaznika ,dokladnie prawy rog przy tylnich lampach .Gdzies raczej od dolu bo co lezy na wierzchu to suche jest .Uszczelka bagaznika tez na p[ewno szczelna ,wszystko suche tam .Mozliwe ze jak woda splywa ta rynna po boku bagaznika i i dale idzie gdzes miedzy zderzak a karoserie ? No i mam polamana te oslone pod bagaznikiem ,miedzy tylnym kolem a zderzakiem .Ta woda jest tez czysta jak co,to z pod kol raczej nie

Dodano po 3 godzinach 55 minutach 45 sekundach:
no i lampa ,ta czesc co jest na klapie jest zaparowana..moze to jakos przez nia z zewnatrz :fluff:
Awatar użytkownika
By talesbite -  23 lis 2021, 13:51
 podlaskie
#287676
Druga osoba niech leje z zewnątrz, a Ty obserwujesz skąd leci.mozliwosxi jest dużo. U mnie leciało przy logo/klamce klapy.

Wysłane z mojego SM-M215F przy użyciu Tapatalka

By Marcin_111 -  23 lis 2021, 19:55
 pomorskie
#287680
Moj to sedan,no ale zdemontuje te wykladzine z klapy i pojade na myjke z kims ...jeden do srodka i niech luka :tooth: bo smierdzi mi cos ta lampa prawa w klapie bo cala zaparowana cos..
By Hotman007 -  17 sty 2022, 1:30
 mazowieckie
#288178
Miałem podobny problem jak kupiłem swojego golfa - co popadało to w bagażniku woda.
Co się okazało? Jedna lampa była pozbawiona uszczelki zaznaczonej na zdjęciu.
Nie trzeba było walić wodą bezpośrednio na lampę, wystarczyło że woda z dachu spływała i bagażnik pływał.
Sprawdź czy przypadkiem nie masz tego samego.
Po założeniu uszczelki jak ręką odjął.