Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
#219269
Jakie polecacie srodki do konserwacji z tych dostepnych np. na allegro? chodzi mi np. o zabezpieczenie blotnikow od strony wewnetrznej oraz progów od dolu. Wiadomo sa jakies odpryski od kamyczkow , a pozniej moze nastapic korozja. W poprzednim aucie smarowalem ranty blotnikow taka czarna mazia jak smola.Byla to poznej taka plastyczna substancja.Wlasnie czegos takiego szukam.
#220573
pavlos2 pisze:Ja również mam problem z korozją w MK5 .Czy korozja na przednich rantach w błotnikach ,progach i rancie maski to typowe bolączki rdzewiejące jeśli chodzi o MK5 ?
On jest jeszcze parę oprócz tych co wymieniłeś np przy lampach w klapie , przy znaczku- klamce , no i jeszcze tylne ranty błotników
#220712
andrz18ej pisze:Witam mam szybkie pytanie, lepiej oddać lakiernikowi samochód żeby wylakierował prawy błotnik za 300 zł ? Czy kupić nowy wylakierowany element za 300 zł ?
http://allegro.pl/blotnik-golf-mk5-v-ko ... 83826.html


Pozdrawiam
weź pod uwagę że większość z allegro też wymaga lakierowania

Dodano po 27 sekundach:
jak twój jest zdrowy to lakierować
#220715
te z tej aukcji są lakierowane a skąd będziesz miał pewność że jego stan nie był gorszy od twojego przed lakierowaniem, lepiej kupić nielakierowany w oryginale przynajmniej wiesz co kupujesz

po drugie nie wystarczy podac sam kod lakieru bo lakier płowieje blaknie itp... i może mieć inny odcień, powinien być dobierany komputerowo do elementu danego pojazdu
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 45