Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
#237181
W każdym golfie Plus się tak robi koło lampek. Trzeba to wyczyścić i pomalować. Reszta klapy jest zdrowa, więc lepiej to zrobić i mieć spokój. Ja to wyczyściłem, pomalowałem brunoxem a następnie podkładem epoxydowym z dwóch stron. klosze lampek tak ustawiłem aby nie dotykały blachy.
#237618
Bawił się ktoś czymś takim:
http://allegro.pl/vw-golf-5-v-hb-listwa ... 85758.html

Mam akurat z lewej strony w miejscu gdzie byłaby ta listwa paproch dość duży. Poprzedni właściciel Niemiec to zabezpieczył czymś czarnym, lakiernik dość dużo wychodzi, samemu to pewnie jeszcze gorzej wyjdzie to może ta listwa nakryje i będzie ok? Co o tym myślicie?
#238484
Gietek vw pisze:Jest ktoś ktoś chętny na te pianki? oddam za darmo, stan bdb :tooth: . Nie wiem, może jestem w błędzie, ale czy montaż tych dolnych pianek ma sens, one przecież też gromadzą wilgoć i będą działać podobnie jak te nad nadkolami :hmmm: .
ja swoje wywaliłem i jak otwieram drzwi zima to po prostu uważam bardziej niż kiedyś. Ot i to wszystko :cool:
#238893
co do tych gąbek w nadkolach to ostatnio blacharz ostatnio robił mi przód auta ( zderzenie z dzikiem) przy okazji zrobił mi nadkola bo się pojawiła ruda szmata i wtedy powiedział że wywalił mi te gąbki z nadkol bo to przez nie sie zbiera tam wilgoć i przez to żre mi nadkola (podobno);) a co do szumów jakoś nie odczułem jego wzrostu :roll:
#238900
Gąbkę się tylko podcina dość sporo, pózniej dobrze zakonserwować czymś np Fluid Film NSA .Gabka zaciąga preparat i nic się nie dzieje , a błotnik wtedy nie traci sztywności i podparcia. Mam tak zrobione z 5 lat temu i wczoraj jak sprawdzałem przy okazji innej naprawy nie ma grama rdzy .Blotnik zrobiony od środka jak i cały samochód Perma Filmem , progi Fluid NSA , i wszystko się trzyma . Tylko w okolicach koła zapasowego podłoga była już lekko starta, ale już zostało wszystko na nowo położone i następne lata będzie trzymało . Zdecydowanie mogę polecić te produkty , a widziałem tez auto zrobione Bolem i to auto 3 letnie to pełna porażka . Pęknięcia w powłoce płatami obchodził Panowie od koserwaci mówił ze pęka jak asfalt ,jak pękni to już odpad płatami.
  • 1
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 45