Volkswagen Golf MK5

Karoseria, nadwozie, lakier, bagażniki, uchwyty itp
Awatar użytkownika
By Szafa -  13 paź 2010, 11:58
 -------
#30945
Myslę iż dość ciekawy i interesujący temat a mianowicie interesuje mnie jakie są oryginalne dokładki przedniego zderzaka, tylnego, progi czy też różne wersje ori zderzaków progów i lotek do mk5
By Garbaty Anioł -  30 gru 2010, 18:20
 -------
#34401
Szafa pisze:Myslę iż dość ciekawy i interesujący temat a mianowicie interesuje mnie jakie są oryginalne dokładki przedniego zderzaka, tylnego, progi czy też różne wersje ori zderzaków progów i lotek do mk5
Witam, mnie też interesuje ten temat.Myślałem o montażu czegoś ze stajni
Oettinger
Obrazek
Abt
Obrazek
MS Design
Obrazek
Sportec
Obrazek
oraz
Caractere
Obrazek
niestety minusem przy zakupie tychże zestawów jest CENA ok.10000zł
przeważnie do ceny doliczyć trzeba cenę fajnych felg,więc nie trudno zruinować budżet!
Ostatnio zmieniony 10 sie 2011, 1:09 przez Garbaty Anioł, łącznie zmieniany 1 raz.
By stepniak.p -  30 gru 2010, 19:47
 -------
#34425
Garbaty Anioł pisze: niestety minusem przy zakupie tychże zestawów jest CENA ok.10000zł
przeważnie do ceny doliczyć trzeba cenę fajnych felg,więc nie trudno zruinować budżet!

szczerze to jak już wolałbym kupić ospojlerowanie z GTI albo Individuala :D
By Garbaty Anioł -  28 kwie 2011, 18:02
 -------
#43137
fredric pisze:od individuala w lakier wszytko czyli, dokładka przód tył i progi to 3k może być mało.
Gdzie można znaleźć produkty individuala bo na polskich stronach VW nic nie namierzyłem!?
Awatar użytkownika
By fredric -  28 kwie 2011, 18:37
 mazowieckie
#43140
w każdym aso mają cennik ale osobiście wolałbym poszukać w używkach(allegro). choć zadzwoń to zobaczysz ile krzykną za kawałek plastiku.